... e-shop s autodíly!

SIDEM Čep ramene SID 63581, 63581

SIDEM Čep ramene SID 63581, 63581
Výrobce:SIDEM
Kód:SID 63581
Cena s DPH:489,- 339,-
Ušetříte:31 % / na 1 ks 150,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:ve čtvrtek 30. 3. 2017
Osobní odběr (po objednání):ve středu 29. 3. 2017

Parametry

Montovací strana:přední náprava - oboustranný
 tlačítko
Montovací strana:tlačítko
Montovací strana:Predni naprava - oboustranny
Stoupání kužele:1/6
Rozměr kužele [mm]:18,2
Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:s upevňujícím materiálem
EAN:5413978169559

Logo SIDEM
Sidem je nejstarší společnost vyrábějící díly řízení a tlumiče v Evropě, na což je dodnes velmi pyšná. Založená byla roku 1933 v Belgii. V současné době Sidem produkuje a dodává nejvíce ucelené řady náhradních dílů pro prvovýrobu i aftermarket.


Čísla OE

VW7H0 407 361 A 7E0 407 361 7H0 407 361

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitČep ramene TRW ‐ TRW JBJ749TRW JBJ749TRW ‐ Čep ramene619,-ve skladu
    Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímVozidla pro leváky/praváky: pro levo/pravostranne rizeniVW7E0407361 7H0407361 7H0407361A
  • Čep ramene LEMFÖRDER ‐ LM 27597LM 27597LEMFÖRDER ‐ Čep ramene669,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdceMontovací strana: přední osaMontovací strana: tlačítkoMontovací strana: u řidiče / u spolujezdceRozměr kužele [mm]: 22
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 30 93 0858SWG 30 93 0858SWAG ‐ Čep ramene449,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýVnější závit [mm]: M14 x 1,5Montovací strana: Predni naprava - oboustrannyHmotnost [kg]: 0,655Požadovaný počet kusů: 2VW7H0 407 361 S1 7H0 407 361 7H0 407 361 A S1 7H0 407 361 A
    vseobecne informaces pojistnou maticí a šrouby
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 32 92 3336SWG 32 92 3336SWAG ‐ Čep ramene439,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýMontovací strana: Predni naprava - oboustrannyHmotnost [kg]: 0,449Požadovaný počet kusů: 2VW7H0 407 361 A 7H0 407 361 7E0 407 361
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 116 010 0012/HDME 116 010 0012/HDMEYLE ‐ Čep ramene409,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava pravá přední náprava tlačítkoDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímVelikost závitu: M14x1,5Vzd. díry 1 / vzd. díry 2: 80 mmMontovací strana: tlačítkoMontovací strana: pravá přední nápravaMontovací strana: levá přední nápravaVerze pro těžký výkon VW7H0 407 361 7E0 407 361 7H0 407 361 A
    vseobecne informace4 year warranty for MEYLE HD parts (more infos under
    www.meyle.com)
  • zvětšitČep ramene MONROE ‐ MO L29578MO L29578MONROE ‐ Čep ramene429,-ve skladu
    Požadovaný počet kusů: 2Průměr okraje [mm]: 41,4VW7E0 407 361 7H0 407 361 7H0 407 361 A
  • zvětšitČep ramene NK ‐ NK 5044745NK 5044745NK ‐ Čep ramene329,-ve skladu
    Rozměr kužele [mm]: 22VW7E0407361 7H0407361 7H0407361A
  • zvětšitČep ramene DELPHI ‐ DF TC2089DF TC2089DELPHI ‐ Čep ramene339,-v prodejně
    Montovací strana: přední osaVelikost závitu: M14x1.5Montovací strana: přední osaVW7H0 407 361A 7E0 407 361 7H0 407 361
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 23336FB 23336FEBI ‐ Čep ramene379,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýMontovací strana: Predni naprava - oboustrannyHmotnost [kg]: 0,449Požadovaný počet kusů: 2VW7H0 407 361 A 7H0 407 361 7E0 407 361
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 30858FB 30858FEBI ‐ Čep ramene429,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýVnější závit [mm]: M14 x 1,5Montovací strana: Predni naprava - oboustrannyHmotnost [kg]: 0,655Požadovaný počet kusů: 2VW7H0 407 361 S1 7H0 407 361 7H0 407 361 A S1 7H0 407 361 A
    vseobecne informaces pojistnou maticí a šrouby
  • zvětšitČep ramene MOOG ‐ MG VO-BJ-1990MG VO-BJ-1990MOOG ‐ Čep ramene409,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdceMontovací strana: u řidiče / u spolujezdceMontovací strana: tlačítkoMontovací strana: přední osaVW7E0407361 7H0407361 7H0407361A
  • zvětšitČep ramene LEMFÖRDER ‐ LM 27597 02LM 27597 02LEMFÖRDER ‐ Čep ramene749,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdceMontovací strana: přední osaMontovací strana: tlačítkoMontovací strana: u řidiče / u spolujezdceRozměr kužele [mm]: 22Číslo výrobku doporučeného příslušenství: 37476 01Nahrazeno27597
    VW7H0 407 361 A 7E0 407 361 7H0 407 361

Použito ve vozidlech