SIDEM Čep ramene SID 57083, 57083

SIDEM Čep ramene SID 57083, 57083
Výrobce:SIDEM
Kód:SID 57083
Cena s DPH:428,- 259,-
Ušetříte:40 % / na 1 ks 169,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:ve středu 7. 12. 2016
Osobní odběr (po objednání):v úterý 6. 12. 2016

Parametry

Montovací strana:pravá přední náprava
 přední osa
 tlačítko
Montovací strana: tlačítko
Montovací strana: pravá přední náprava
Stoupání kužele: 1/5
Rozměr kužele [mm]: 14,8
Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s upevňujícím materiálem
Rozměr závitu 1: MM12X1.5R
EAN:5413978162826

Logo SIDEM

Sidem je nejstarší společnost vyrábějící díly řízení a tlumiče v Evropě, na což je dodnes velmi pyšná. Založená byla roku 1933 v Belgii. V současné době Sidem produkuje a dodává nejvíce ucelené řady náhradních dílů pro prvovýrobu i aftermarket.


Čísla OE

 AUDI6Q0 407 366 A  8Z0 407 366 A SEAT6Q0 407 366 M  6Q0 407 366 A  6Q0 407 366 B SKODA6Q0 407 366 M  6Q0 407 366 A  6Q0 407 366 B VW6Q0 407 366 M  6Q0 407 366 A  6Q0 407 366 B

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitČep ramene RUVILLE ‐ RU 917813RU 917813 RUVILLE ‐ Čep ramene349,-ve skladu
      Rozměr kužele [mm]:  15  AUDI8Z0 407 366 A SKODA6Q0 407 366 A  6Q0 407 366 B  6Q0 407 366 M
  • zvětšitČep ramene TRW ‐ TRW JBJ703TRW JBJ703 TRW ‐ Čep ramene459,-ve skladu
      Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Hmotnost [kg]:  0,530   Vozidla pro leváky/praváky:  pro levo/pravostranne rizeni   Párová čísla výrobku:  JBJ702   Velikost závitu:  M12*1.5  AUDI5Z0407366B  6Q0407366D  6Q0407366F SEAT6Q0407366M  6Q0407366A  5Z0407366B  6Q0407366D  6Q0407366F SKODA6Q0407366M  6Q0407366A  5Z0407366B  6Q0407366D  6Q0407366F VAG6Q0407366A  6Q0407366M VW6Q0407366A  6Q0407366M  5Z0407366B  6Q0407366D  6Q0407366F
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 30 91 9408SWG 30 91 9408 SWAG ‐ Čep ramene399,-ve skladu
      Párová čísla výrobku:  30 91 9406   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,5   Hmotnost [kg]:  0,331   Požadovaný počet kusů:  1  AUDI8Z0 407 366 A SEAT6Q0 407 366 M  6Q0 407 366 D  6Q0 407 366 A  6Q0 407 366 E SKODA6Q0 407 366 D  6Q0 407 366 E  6Q0 407 366 M  6Q0 407 366 A VW6Q0 407 366 A  6Q0 407 366 E  6Q0 407 366 D  5Z0 407 366 B  6Q0 407 366 M
    vseobecne informaces pojistnou maticí
     závislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 30 91 9410SWG 30 91 9410 SWAG ‐ Čep ramene459,-ve skladu
      Párová čísla výrobku:  30 91 9412   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Hmotnost [kg]:  0,500   Požadovaný počet kusů:  1  SEAT6Q0 407 365 M S1  6Q0 407 365 M  6Q0 407 365 A S1  6Q0 407 365 A SKODA6Q0 407 365 A S1  6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 M S1  6Q0 407 365 M VW6Q0 407 365 M S1  6Q0 407 365 M  6Q0 407 365 A S1  6Q0 407 365 A
    vseobecne informacezávislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 30 91 9412SWG 30 91 9412 SWAG ‐ Čep ramene459,-ve skladu
      Párová čísla výrobku:  30 91 9410   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Hmotnost [kg]:  0,489   Požadovaný počet kusů:  1  SEAT6Q0 407 366 M S1  6Q0 407 366 M  6Q0 407 366 A S1  6Q0 407 366 A SKODA6Q0 407 366 M S1  6Q0 407 366 M  6Q0 407 366 A S1  6Q0 407 366 A VW6Q0 407 366 A S1  6Q0 407 366 A  6Q0 407 366 M S1  6Q0 407 366 M
    vseobecne informacezávislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 32 78 0019SWG 32 78 0019 SWAG ‐ Čep ramene319,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava dole   Párová čísla výrobku:  32 78 0020   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,5   Montovací strana:  přední náprava dole   Montovací strana:  pravá   Hmotnost [kg]:  0,35   Požadovaný počet kusů:  1  AUDI1J0 407 366 H  1J0 407 366 J  1J0 407 366 C  1J0 407 366 A  1J0 407 366 D SEAT1J0 407 366 A  1J0 407 366 J  1J0 407 366 H  1J0 407 366 D  1J0 407 366 C SKODA1J0 407 366 D  1J0 407 366 H  1J0 407 366 C  1J0 407 366 A  1J0 407 366 J VW1J0 407 366 C  1J0 407 366 H  1J0 407 366 D  1J0 407 366 J  1J0 407 366 A
    vseobecne informaces pojistnou maticí
  • zvětšitČep ramene OPTIMAL ‐ OPT G3-890OPT G3-890 OPTIMAL ‐ Čep ramene269,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední osa tlačítko   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  pravá   Montovací strana:  tlačítko   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s upevňujícím materiálem   Rozměr kužele [mm]:  14,9   Prumer upevnovaciho bodu [mm]:  8,5   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,50 RHT M   Požadovaný počet kusů:  1   Párová čísla výrobku:  G3-902  SEAT6Q0407366A  6Q0407366M SKODA6Q0407366M VW5Z0407366B  6Q0407366A  6Q0407366M
    vseobecne informaceCertifikát TÜV
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 116 010 0008ME 116 010 0008 MEYLE ‐ Čep ramene389,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava tlačítko   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Velikost závitu:  M12x1,5   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  pravá přední náprava   Párová čísla výrobku:  116 010 0007  AUDI8Z0 407 366 A SEAT6Q0 407 366 A  6Q0 407 366 M SKODA6Q0 407 366 A  6Q0 407 366 M VW6Q0 407 366 F  6Q0 407 366 D  6Q0 407 366 A  6Q0 407 366 M VW (SVW)6Q0 407 366 A  6Q0 407 366 M
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 116 010 8288ME 116 010 8288 MEYLE ‐ Čep ramene399,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava tlačítko   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Velikost závitu:  M12x1,5   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  pravá přední náprava   Párová čísla výrobku:  116 010 8287  AUDI1J0 407 366 A SEAT1J0 407 366 C  1J0 407 366 H SKODA1J0 407 366 C  1J0 407 366 H VW1J0 407 366 D  1J0 407 366 C  1J0 407 366 A  1J0 407 366 H VW (FAW)1J0 407 366 C VW (SVW)1JD 407 366
  • zvětšitČep ramene MONROE ‐ MO L29563MO L29563 MONROE ‐ Čep ramene349,-ve skladu
      Požadovaný počet kusů:  1  AUDI6Q0 407 366 A  8Z0 407 366 A SEAT6Q0 407 366 A  6Q0 407 366 M SKODA6Q0 407 366 A  6Q0 407 366 M VW5Z0 407 366 B  6Q0 407 366 A
  • zvětšitČep ramene NK ‐ NK 5044304NK 5044304 NK ‐ Čep ramene279,-ve skladu
     AUDI8Z0407366A SKODA6Q0407366A  6Q0407366M VW5Z0407366B
  • zvětšitČep ramene MAXGEAR ‐ MXG 72-0509MXG 72-0509 MAXGEAR ‐ Čep ramene199,-ve skladu
    Použitá číslaMGZ-401015
     SKODA6Q0407366A
  • zvětšitČep ramene DELPHI ‐ DF TC1085DF TC1085 DELPHI ‐ Čep ramene329,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Velikost závitu:  M12x1.5   Montovací strana:  přední osa  SEAT6Q0 407 366A  6Q0 407 366M SKODA6Q0 407 366A  6Q0 407 366B  6Q0 407 366M VW6Q0 407 366B  6Q0 407 366M  6Q0 407 366A
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 12660FB 12660 FEBI ‐ Čep ramene239,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava dole   Párová čísla výrobku:  12658   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,5   Montovací strana:  přední náprava dole   Montovací strana:  pravá   Hmotnost [kg]:  0,350   Požadovaný počet kusů:  1  AUDI1J0 407 366 H  1J0 407 366 C  1J0 407 366 J  1J0 407 366 D  1J0 407 366 A SEAT1J0 407 366 D  1J0 407 366 C  1J0 407 366 J  1J0 407 366 H  1J0 407 366 A SKODA1J0 407 366 A  1J0 407 366 D  1J0 407 366 H  1J0 407 366 J  1J0 407 366 C VW1J0 407 366 C  1J0 407 366 J  1J0 407 366 D  1J0 407 366 H  1J0 407 366 A
    vseobecne informaces pojistnou maticí
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 19408FB 19408 FEBI ‐ Čep ramene309,-ve skladu
      Párová čísla výrobku:  19406   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,5   Hmotnost [kg]:  0,331   Požadovaný počet kusů:  1  AUDI8Z0 407 366 A SEAT6Q0 407 366 E  6Q0 407 366 D  6Q0 407 366 M  6Q0 407 366 A SKODA6Q0 407 366 D  6Q0 407 366 M  6Q0 407 366 A  6Q0 407 366 E VW5Z0 407 366 B  6Q0 407 366 M  6Q0 407 366 D  6Q0 407 366 A  6Q0 407 366 E
    vseobecne informaces pojistnou maticí
     závislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšitČep ramene MOOG ‐ MG SK-BJ-0414MG SK-BJ-0414 MOOG ‐ Čep ramene379,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední osa tlačítko   Montovací strana:  pravá   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  přední osa  AUDI8Z0407366A SEAT6Q0407366A  6Q0407366M SKODA6Q0407366A  6Q0407366B  6Q0407366M VW6Q0407366A  6Q0407366B  6Q0407366M
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 19412FB 19412 FEBI ‐ Čep ramene PROKIT379,-ve skladu
      Párová čísla výrobku:  19410   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Hmotnost [kg]:  0,500   Požadovaný počet kusů:  1  SEAT6Q0 407 366 M  6Q0 407 366 M S1  6Q0 407 366 A S1  6Q0 407 366 A SKODA6Q0 407 366 A  6Q0 407 366 A S1  6Q0 407 366 M  6Q0 407 366 M S1 VW6Q0 407 366 A  6Q0 407 366 A S1  6Q0 407 366 M  6Q0 407 366 M S1
    vseobecne informacezávislé na vozidle strana vestavby

Použito ve vozidlech