RUVILLE Tyč / vzpěra stabilizátoru RU 915361, 915361

RUVILLE Tyč / vzpěra stabilizátoru RU 915361, 915361
Výrobce:RUVILLE
Kód:RU 915361
Cena s DPH:591,- 379,-
Ušetříte:36 % / na 1 ks 212,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem1 ks ve skladu
Doručíme:v úterý 13. 12. 2016
Osobní odběr (po objednání):v pondělí 12. 12. 2016

Parametry

Tyč / vzpěra: spojovací tyč
Materiál: umělá hmota
Délka [mm]: 300
EAN:4011442589172

Logo RUVILLE

Německá firma Ruville byla založena v roce 1922 Egonem von Ruvillem. Dnes patří k největším světový specialistům ve výrobě autodílů (kladek, dílů řízení, vodních pump,...). Společnost Egon von Ruville GmbH vlastní další značky jako LuK, INA a FAG.


Čísla OE

 CHEVROLET13169439  13327928 OPEL3 50 176  3 50 611  3 50 614

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru TRW ‐ TRW JTS370TRW JTS370 TRW ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru369,-ve skladu
      Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Vozidla pro leváky/praváky:  pro levo/pravostranne rizeni   Velikost závitu:  M12*1.5   Délka [mm]:  300  OPEL350611  350614  13169439  13327928  350176  90498745 VAUXHALL13169439  90498745  13327928
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru SWAG ‐ SWG 40 79 0019SWG 40 79 0019 SWAG ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru449,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Délka [mm]:  300   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Hmotnost [kg]:  0,314   Požadovaný počet kusů:  2  GENERAL MOTORS90498745  13327928  13169439 OPEL350 614  350 611  0350 614  350 176  0350 611 VAUXHALL90498745  13169439  13327928
    vseobecne informaces pojistnými maticemi
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru OPTIMAL ‐ OPT G7-617OPT G7-617 OPTIMAL ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru239,-ve skladu
    Montovací strana: levá pravá přední osa   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  levá   Montovací strana:  pravá   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Materiál:  umělá hmota   Délka [mm]:  300  GENERAL MOTORS13169439  90498745 OPEL350611  350614 VAUXHALL13169439  90498745
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MEYLE ‐ ME 616 060 0003/HDME 616 060 0003/HD MEYLE ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru329,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava pravá přední náprava   Rozměr závitu 2:  M12x1,75   Rozměr závitu 1:  M12x1,75   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s nastavcem klice   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Materiál:  ocel   Délka [mm]:  300   Montovací strana:  pravá přední náprava   Montovací strana:  levá přední náprava   Verze pro těžký výkon   CHEVROLET90498745  13258052  13219141  13169439 GENERAL MOTORS90498745  13258052  13219141  13169439 OPEL03 50 618  03 50 617  03 50 614  03 50 611  3 50 618  3 50 617  3 50 614  3 50 611 VAUXHALL03 50 618  03 50 617  03 50 614  03 50 611  3 50 618  3 50 617  3 50 614  3 50 611
    vseobecne informace4 year warranty for MEYLE HD parts (more infos under
    www.meyle.com)
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MONROE ‐ MO L24605MO L24605 MONROE ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru389,-ve skladu
      Požadovaný počet kusů:  2   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč  OPEL13169439  13327928  350176  350611  350614  90498745 VAUXHALL13169439  90498745
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru NK ‐ NK 5113611NK 5113611 NK ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru209,-ve skladu
      Délka [mm]:  300   Materiál:  umělá hmota   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč  OPEL13327928  350176  350611  350614  90498745 VAUXHALL13169439
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MAXGEAR ‐ MXG 72-1387MXG 72-1387 MAXGEAR ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru199,-ve skladu
    Použitá číslaMGZ-207003
     GENERAL MOTORS13169439  90498745  13169439  90498745 OPEL03 50 611  03 50 614  3 50 611  3 50 614  03 50 611  03 50 614  3 50 611  3 50 614 VAUXHALL03 50 614  03 50 611  3 50 611  3 50 614  03 50 614  03 50 611  3 50 611  3 50 614
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru DELPHI ‐ DF TC879DF TC879 DELPHI ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru339,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Velikost závitu:  M12x1.5   Montovací strana:  přední osa   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč  OPEL350614  350611 VAUXHALL90498745  350611  13169439
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MOOG ‐ MG OP-LS-0515MG OP-LS-0515 MOOG ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru449,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Délka [mm]:  300   Průměr [mm]:  19   Průměr 2:  19   Průměr 3:  9   Materiál:  ocel   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Druh závitu:  s pravotočivým závitem   Rozměr závitu 1:  M12x1.5   Rozměr závitu 2:  M12x1.5 NahrazenoOP-LS-2820
     OPEL350611  350614 VAUXHALL13169439  350611  90498745
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MOOG ‐ MG OP-LS-4850MG OP-LS-4850 MOOG ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru459,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Materiál:  umělá hmota   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč  OPEL350611  350614 VAUXHALL350611  350614
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru LEMFÖRDER ‐ LM 35367 01LM 35367 01 LEMFÖRDER ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru469,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa u řidiče + u spolujezdce   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce   Tyč / vzpěra:  kyvná tyč   Velikost závitu:  M12x1,75   Délka [mm]:  300   Materiál:  umělá hmota Nahrazeno25017 02, 36645 01, 34542 01
     CHEVROLET3 50 611  90498745 GENERAL MOTORS3 50 611  90498745 OPEL90498745  3 50 611  3 50 614  13169439 VAUXHALL90498745  3 50 611  3 50 614  13169439
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru SIDEM ‐ SID 9661SID 9661 SIDEM ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru259,-ve skladu
    Montovací strana: přední   Montovací strana:  přední   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Délka 1 [mm]:  300   Rozměr závitu 1:  MM12x1.5R  OPEL3 50 611 VAUXHALL90 498 745
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru FEBI ‐ FB 14558FB 14558 FEBI ‐ Tyčka stabilizátoru PROKIT299,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Délka [mm]:  300   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Hmotnost [kg]:  0,314   Požadovaný počet kusů:  2  GENERAL MOTORS90498745  13327928  13169439 OPEL350 176  350 611  350 614  0350 614  0350 611 VAUXHALL13169439  13327928  90498745
    vseobecne informaces pojistnými maticemi

Použito ve vozidlech