RUVILLE Čep ramene RU 925497, 925497

RUVILLE Čep ramene RU 925497, 925497
Výrobce:RUVILLE
Kód:RU 925497
Cena s DPH:652,- 429,-
Ušetříte:34 % / na 1 ks 223,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:v pondělí 12. 12. 2016
Osobní odběr (po objednání):v pátek 9. 12. 2016

Parametry

Rozměr kužele [mm]: 18,3
EAN:4011442605681

Logo RUVILLE

Německá firma Ruville byla založena v roce 1922 Egonem von Ruvillem. Dnes patří k největším světový specialistům ve výrobě autodílů (kladek, dílů řízení, vodních pump,...). Společnost Egon von Ruville GmbH vlastní další značky jako LuK, INA a FAG.


Čísla OE

 VW7H0 407 361  7H0 407 361 A

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitČep ramene TRW ‐ TRW JBJ749TRW JBJ749 TRW ‐ Čep ramene599,-ve skladu
      Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Vozidla pro leváky/praváky:  pro levo/pravostranne rizeni  VW7E0407361  7H0407361  7H0407361A
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 30 93 0858SWG 30 93 0858 SWAG ‐ Čep ramene509,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Vnější závit [mm]:  M14 x 1,5   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Hmotnost [kg]:  0,655   Požadovaný počet kusů:  2  VW7H0 407 361 S1  7H0 407 361  7H0 407 361 A S1  7H0 407 361 A
    vseobecne informaces pojistnou maticí a šrouby
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 32 92 3336SWG 32 92 3336 SWAG ‐ Čep ramene499,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Hmotnost [kg]:  0,449   Požadovaný počet kusů:  2  VW7H0 407 361 A  7H0 407 361  7E0 407 361
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 116 010 0012/HDME 116 010 0012/HD MEYLE ‐ Čep ramene409,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava pravá přední náprava tlačítko   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Velikost závitu:  M14x1,5   Vzd. díry 1 / vzd. díry 2:  80 mm   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  pravá přední náprava   Montovací strana:  levá přední náprava   Verze pro těžký výkon   VW7H0 407 361  7E0 407 361  7H0 407 361 A
    vseobecne informace4 year warranty for MEYLE HD parts (more infos under
    www.meyle.com)
  • zvětšitČep ramene MONROE ‐ MO L29578MO L29578 MONROE ‐ Čep ramene409,-ve skladu
      Požadovaný počet kusů:  2   Průměr okraje [mm]:  41,4  VW7E0 407 361  7H0 407 361  7H0 407 361 A
  • zvětšitČep ramene NK ‐ NK 5044745NK 5044745 NK ‐ Čep ramene329,-ve skladu
      Rozměr kužele [mm]:  22  VW7E0407361  7H0407361  7H0407361A
  • no image availableMXG 72-0520 MAXGEAR ‐ Čep ramene239,-ve skladu
    Použitá číslaMGZ-401028
     VW7E0407361  7H0407361
  • zvětšitČep ramene DELPHI ‐ DF TC2089DF TC2089 DELPHI ‐ Čep ramene339,-v prodejně
    Montovací strana: přední osa   Velikost závitu:  M14x1.5   Montovací strana:  přední osa  VW7H0 407 361A  7E0 407 361  7H0 407 361
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 23336FB 23336 FEBI ‐ Čep ramene379,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Hmotnost [kg]:  0,449   Požadovaný počet kusů:  2  VW7H0 407 361 A  7H0 407 361  7E0 407 361
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 30858FB 30858 FEBI ‐ Čep ramene439,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Vnější závit [mm]:  M14 x 1,5   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Hmotnost [kg]:  0,655   Požadovaný počet kusů:  2  VW7H0 407 361 S1  7H0 407 361  7H0 407 361 A S1  7H0 407 361 A
    vseobecne informaces pojistnou maticí a šrouby
  • zvětšitČep ramene MOOG ‐ MG VO-BJ-1990MG VO-BJ-1990 MOOG ‐ Čep ramene459,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdce   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  přední osa  VW7E0407361  7H0407361  7H0407361A
  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 63581SID 63581 SIDEM ‐ Čep ramene339,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný tlačítko   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Stoupání kužele:  1/6   Rozměr kužele [mm]:  18,2   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s upevňujícím materiálem  VW7H0 407 361 A  7E0 407 361  7H0 407 361

Použito ve vozidlech