... e-shop s autodíly!

RUVILLE Čep ramene RU 917813, 917813

RUVILLE Čep ramene RU 917813, 917813
Výrobce:RUVILLE
Kód:RU 917813
Cena s DPH:316,- 259,-
Ušetříte:18 % / na 1 ks 57,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:ve středu 25. 10. 2017
Osobní odběr (po objednání):v úterý 24. 10. 2017

Parametry

Rozměr kužele [mm]:15
EAN:4011442597771

Logo RUVILLE
Německá firma Ruville byla založena v roce 1922 Egonem von Ruvillem. Dnes patří k největším světový specialistům ve výrobě autodílů (kladek, dílů řízení, vodních pump,...). Společnost Egon von Ruville GmbH vlastní další značky jako LuK, INA a FAG.


Čísla OE

AUDI8Z0 407 366 ASKODA6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 B 6Q0 407 366 M

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitČep ramene TRW ‐ TRW JBJ703TRW JBJ703TRW ‐ Čep ramene379,-ve skladu
    Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímHmotnost [kg]: 0,530Vozidla pro leváky/praváky: pro levo/pravostranne rizeniPárová čísla výrobku: JBJ702Velikost závitu: M12*1.5AUDI5Z0407366B 6Q0407366D 6Q0407366FSEAT6Q0407366M 6Q0407366A 5Z0407366B 6Q0407366D 6Q0407366FSKODA6Q0407366M 6Q0407366A 5Z0407366B 6Q0407366D 6Q0407366FVAG6Q0407366A 6Q0407366MVW6Q0407366A 6Q0407366M 5Z0407366B 6Q0407366D 6Q0407366F
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 30 91 9408SWG 30 91 9408SWAG ‐ Čep ramene299,-ve skladu
    Párová čísla výrobku: 30 91 9406Vnější závit [mm]: M12 x 1,5Hmotnost [kg]: 0,331Požadovaný počet kusů: 1AUDI8Z0 407 366 ASEAT6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 D 6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 ESKODA6Q0 407 366 D 6Q0 407 366 E 6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 AVW6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 E 6Q0 407 366 D 5Z0 407 366 B 6Q0 407 366 M
    vseobecne informaces pojistnou maticí
     závislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 30 91 9412SWG 30 91 9412SWAG ‐ Čep ramene339,-ve skladu
    Párová čísla výrobku: 30 91 9410Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s přídavným materiálemHmotnost [kg]: 0,489Požadovaný počet kusů: 1SEAT6Q0 407 366 M S1 6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 A S1 6Q0 407 366 ASKODA6Q0 407 366 M S1 6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 A S1 6Q0 407 366 AVW6Q0 407 366 A S1 6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 M S1 6Q0 407 366 M
    vseobecne informacezávislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšitČep ramene OPTIMAL ‐ OPT G3-890OPT G3-890OPTIMAL ‐ Čep ramene249,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední osa tlačítkoMontovací strana: přední osaMontovací strana: praváMontovací strana: tlačítkoDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s upevňujícím materiálemRozměr kužele [mm]: 14,9Prumer upevnovaciho bodu [mm]: 8,5Vnější závit [mm]: M12 x 1,50 RHT MPožadovaný počet kusů: 1Párová čísla výrobku: G3-902SEAT6Q0407366A 6Q0407366MSKODA6Q0407366MVW5Z0407366B 6Q0407366A 6Q0407366M
    vseobecne informaceCertifikát TÜV
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 116 010 0008ME 116 010 0008MEYLE ‐ Čep ramene359,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava tlačítkoDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímVelikost závitu: M12x1,5Montovací strana: tlačítkoMontovací strana: pravá přední nápravaPárová čísla výrobku: 116 010 0007AUDI8Z0 407 366 ASEAT6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 MSKODA6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 MVW6Q0 407 366 F 6Q0 407 366 D 6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 MVW (SVW)6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 M
  • zvětšitČep ramene MONROE ‐ MO L29563MO L29563MONROE ‐ Čep ramene319,-ve skladu
    Požadovaný počet kusů: 1AUDI6Q0 407 366 A 8Z0 407 366 ASEAT6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 MSKODA6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 MVW5Z0 407 366 B 6Q0 407 366 A
  • zvětšitČep ramene NK ‐ NK 5044304NK 5044304NK ‐ Čep ramene279,-ve skladu
    AUDI8Z0407366ASKODA6Q0407366A 6Q0407366MVW5Z0407366B
  • zvětšitČep ramene MAXGEAR ‐ MXG 72-0509MXG 72-0509MAXGEAR ‐ Čep ramene158,-ve skladu
    Použitá číslaMGZ-401015
    SKODA6Q0407366A
  • zvětšitČep ramene DELPHI ‐ DF TC1085DF TC1085DELPHI ‐ Čep ramene259,-ve skladu
    Montovací strana: přední osaVelikost závitu: M12x1.5Montovací strana: přední osaSEAT6Q0 407 366A 6Q0 407 366MSKODA6Q0 407 366A 6Q0 407 366B 6Q0 407 366MVW6Q0 407 366B 6Q0 407 366M 6Q0 407 366A
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 19408FB 19408FEBI ‐ Čep ramene279,-ve skladu
    Párová čísla výrobku: 19406Vnější závit [mm]: M12 x 1,5Hmotnost [kg]: 0,331Požadovaný počet kusů: 1AUDI8Z0 407 366 ASEAT6Q0 407 366 E 6Q0 407 366 D 6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 ASKODA6Q0 407 366 D 6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 EVW5Z0 407 366 B 6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 D 6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 E
    vseobecne informaces pojistnou maticí
     závislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšitČep ramene MOOG ‐ MG SK-BJ-0414MG SK-BJ-0414MOOG ‐ Čep ramene389,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední osa tlačítkoMontovací strana: praváMontovací strana: tlačítkoMontovací strana: přední osaAUDI8Z0407366ASEAT6Q0407366A 6Q0407366MSKODA6Q0407366A 6Q0407366B 6Q0407366MVW6Q0407366A 6Q0407366B 6Q0407366M
  • zvětšitČep ramene MOOG ‐ MG VO-BJ-7926MG VO-BJ-7926MOOG ‐ Čep ramene509,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední osa tlačítkoMontovací strana: praváMontovací strana: tlačítkoMontovací strana: přední osaAUDI5U0407366A 6R0407366 6R0407366ASEAT5U0407366A 6R0407366 6R0407366ASKODA5U0407366A 6R0407366 6R0407366AVW5U0407366A 6R0407366
  • zvětšitČep ramene LEMFÖRDER ‐ LM 33906 01LM 33906 01LEMFÖRDER ‐ Čep ramene589,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední osaMontovací strana: přední osaMontovací strana: praváAUDI6R0 407 366 A 6R0 407 366SEAT6R0 407 366 A 6R0 407 366SKODA6R0 407 366 A 6R0 407 366VW6R0 407 366 A 6R0 407 366 5U0 407 366 A
  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 57083SID 57083SIDEM ‐ Čep ramene259,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava přední osa tlačítkoMontovací strana: tlačítkoMontovací strana: pravá přední nápravaStoupání kužele: 1/5Rozměr kužele [mm]: 14,8Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s upevňujícím materiálemRozměr závitu 1: MM12X1.5RAUDI6Q0 407 366 A 8Z0 407 366 ASEAT6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 BSKODA6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 BVW6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 B
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 19412FB 19412FEBI ‐ Čep ramene PROKIT329,-ve skladu
    Párová čísla výrobku: 19410Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s přídavným materiálemHmotnost [kg]: 0,500Požadovaný počet kusů: 1SEAT6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 M S1 6Q0 407 366 A S1 6Q0 407 366 ASKODA6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 A S1 6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 M S1VW6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 A S1 6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 M S1
    vseobecne informacezávislé na vozidle strana vestavby

Použito ve vozidlech

Tento web využívá k některým funkcím, jako je přihlašování nebo personalizece reklam, soubory cookie. Také dovolujeme našim důvěryhodným partnerům analyzovat využívání našich stránek. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace