RUVILLE Čep ramene RU 915746, 915746

RUVILLE Čep ramene RU 915746, 915746
Výrobce:RUVILLE
Kód:RU 915746
Cena s DPH:565,- 369,-
Ušetříte:35 % / na 1 ks 196,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:ve čtvrtek 8. 12. 2016
Osobní odběr (po objednání):ve středu 7. 12. 2016

Parametry

Rozměr kužele [mm]: 15
Způsob montáže: sesroubovany
EAN:4011442589608

Logo RUVILLE

Německá firma Ruville byla založena v roce 1922 Egonem von Ruvillem. Dnes patří k největším světový specialistům ve výrobě autodílů (kladek, dílů řízení, vodních pump,...). Společnost Egon von Ruville GmbH vlastní další značky jako LuK, INA a FAG.


Čísla OE

 AUDI1J0 407 365 A  1J0 407 365 B  1J0 407 365 C  1J0 407 365 D  1J0 407 365 H SKODA1J0 407 365 A  1J0 407 365 B  1J0 407 365 C  1J0 407 365 D  1J0 407 365 H VW1J0 407 365 A  1J0 407 365 B  1J0 407 365 C  1J0 407 365 D  1J0 407 365 H

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 30 78 0035SWG 30 78 0035 SWAG ‐ Čep ramene329,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava tlačítko   Párová čísla výrobku:  30 78 0034   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,5   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Montovací strana:  levá přední náprava   Montovací strana:  tlačítko   Hmotnost [kg]:  0,500   Požadovaný počet kusů:  1  AUDI1J0 407 365 C S1  1J0 407 365 C  1J0 407 365 CS  1J0 407 365 J S1  1J0 407 365 J  1J0 407 365 AS  8Z0 407 365 A S1  8Z0 407 365 A  1J0 407 365 H S1  1J0 407 365 H SEAT1J0 407 365  1J0 407 365 CS  1J0 407 365 C  1J0 407 365 A  1J0 407 365 C S1  1J0 407 365 J S1  1J0 407 365 J  1J0 407 365 H S1  1J0 407 365 H  8Z0 407 365 A S1  8Z0 407 365 A SKODA1J0 407 365 C S1  1J0 407 365 C  1J0 407 365 J S1  1J0 407 365 J  1J0 407 365 H S1  1J0 407 365 H  1J0 407 365 CS  1J0 407 365 AS  1J0 407 365 A  8Z0 407 365 A S1  8Z0 407 365 A VW1J0 407 365 H S1  1J0 407 365 H  1J0 407 365 CS  1J0 407 365 C S1  1J0 407 365 C  8Z0 407 365 A S1  8Z0 407 365 A  1J0 407 365 AS  1J0 407 365 A  1J0 407 365 J S1  1J0 407 365 J
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 32 78 0020SWG 32 78 0020 SWAG ‐ Čep ramene309,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava dole   Párová čísla výrobku:  32 78 0019   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,5   Montovací strana:  přední náprava dole   Montovací strana:  levá   Hmotnost [kg]:  0,35   Požadovaný počet kusů:  1  AUDI1J0 407 365 D  1J0 407 365 J  1J0 407 365 C  1J0 407 365 A  1J0 407 365 H SEAT1J0 407 365 D  1J0 407 365 A  1J0 407 365 J  1J0 407 365 C  1J0 407 365 H SKODA1J0 407 365 A  1J0 407 365 C  1J0 407 365 J  1J0 407 365 D  1J0 407 365 H VW1J0 407 365 A  1J0 407 365 D  1J0 407 365 H  1J0 407 365 C  1J0 407 365 J
    vseobecne informaces pojistnou maticí
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 116 010 0007ME 116 010 0007 MEYLE ‐ Čep ramene419,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava tlačítko   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Velikost závitu:  M12x1,5   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  levá přední náprava   Párová čísla výrobku:  116 010 0008  AUDI8Z0 407 365 A SEAT6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 M SKODA6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 M VW6Q0 407 365 F  6Q0 407 365 D  6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 M VW (SVW)6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 M
  • zvětšitČep ramene MONROE ‐ MO L29536MO L29536 MONROE ‐ Čep ramene369,-ve skladu
     AUDI1J0 407 365 A  1J0 407 365 B  1J0 407 365 C  1J0 407 365 H SEAT1J0 407 365 A  1J0 407 365 B  1J0 407 365 C  1J0 407 365 H SKODA1J0 407 365 A  1J0 407 365 B  1J0 407 365 C  1J0 407 365 D  1J0 407 365 H VW1J0 407 365 A  1J0 407 365 B  1J0 407 365 C  1J0 407 365 H
  • zvětšitČep ramene NK ‐ NK 5044738NK 5044738 NK ‐ Čep ramene229,-ve skladu
     AUDI1J0407365H SEAT1J0407365H SKODA1J0407365H VAG1J0407365A  1J0407365C VW1J0407365H
  • zvětšitČep ramene MAXGEAR ‐ MXG 72-0479MXG 72-0479 MAXGEAR ‐ Čep ramene185,-ve skladu
    Použitá číslaMGZ-401013
     VAG1J0407365A  1J0407365C
  • zvětšitČep ramene DELPHI ‐ DF TC824DF TC824 DELPHI ‐ Čep ramene269,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Velikost závitu:  M12x1.25   Montovací strana:  přední osa  AUDI1J0 407 365H  1J0 407 365D  1J0 407 365B  1J0 407 365A  1J0 407 365C SEAT1J0 407 365A  1J0 407 365B  1J0 407 365C  1J0 407 365D  1J0 407 365H SKODA1J0 407 365C  1J0 407 365D  1J0 407 365B  1J0 407 365A  1J0 407 365H VW1J0 407 365A  1J0 407 365B  1J0 407 365C  1J0 407 365D  1J0 407 365H
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 12658FB 12658 FEBI ‐ Čep ramene239,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava dole   Párová čísla výrobku:  12660   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,5   Montovací strana:  přední náprava dole   Montovací strana:  levá   Hmotnost [kg]:  0,350   Požadovaný počet kusů:  1  AUDI1J0 407 365 C  1J0 407 365 H  1J0 407 365 D  1J0 407 365 J  1J0 407 365 A SEAT1J0 407 365 A  1J0 407 365 J  1J0 407 365 D  1J0 407 365 H  1J0 407 365 C SKODA1J0 407 365 C  1J0 407 365 H  1J0 407 365 A  1J0 407 365 J  1J0 407 365 D VW1J0 407 365 A  1J0 407 365 D  1J0 407 365 J  1J0 407 365 H  1J0 407 365 C
    vseobecne informaces pojistnou maticí
  • zvětšitČep ramene MOOG ‐ MG VO-BJ-8287MG VO-BJ-8287 MOOG ‐ Čep ramene419,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední osa tlačítko   Montovací strana:  levá   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  přední osa  AUDI1J0407365A  1J0407365B  1J0407365C  1J0407365D  1J0407365H SEAT1J0407365A  1J0407365B  1J0407365C  1J0407365D  1J0407365H SKODA1J0407365A  1J0407365B  1J0407365C  1J0407365D  1J0407365H VW1J0407365A  1J0407365B  1J0407365C  1J0407365D  1J0407365H
  • zvětšitČep ramene TRW ‐ TRW JBJ377TRW JBJ377 TRW ‐ Čep ramene369,-ve skladu
      Rozměr kužele [mm]:  18   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Vozidla pro leváky/praváky:  pro levo/pravostranne rizeni   Párová čísla výrobku:  JBJ113  AUDI1J0407365C  1J0407365A SEAT1J0407365C  1J0407365A SKODA1J0407365C  1J0407365D  1J0407365H  1J0407365A VAG1J0407365B  1J0407365C  1J0407365A  1J0407365  1J0407365D VW1J0407365C  1J0407365H  1J0407365A VW (FAW)1J0407365C  1JD407365
  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 37486SID 37486 SIDEM ‐ Čep ramene249,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava tlačítko   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  levá přední náprava   Stoupání kužele:  1/5   Rozměr kužele [mm]:  14,9   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s upevňujícím materiálem   Rozměr závitu 1:  MM12x1.5R  AUDI1J0 407 365 J  1J0 407 365 H  1J0 407 365 A  1J0 407 365 B  1J0 407 365 C  1J0 407 365 D SEAT1J0 407 365 J  1J0 407 365 H  1J0 407 365 D  1J0 407 365 C  1J0 407 365 B  1J0 407 365 A SKODA1J0 407 365 J  1J0 407 365 H  1J0 407 365 A  1J0 407 365 B  1J0 407 365 C  1J0 407 365 D VW1J0 407 365 J  1J0 407 365 H  1J0 407 365 D  1J0 407 365 C  1J0 407 365 B  1J0 407 365 A
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 14440FB 14440 FEBI ‐ Čep ramene PROKIT289,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava tlačítko   Párová čísla výrobku:  14444   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,5   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Montovací strana:  levá přední náprava   Montovací strana:  tlačítko   Hmotnost [kg]:  0,500   Požadovaný počet kusů:  1  AUDI1J0 407 365 CS  1J0 407 365 H S1  1J0 407 365 H  1J0 407 365 AS  8Z0 407 365 A S1  8Z0 407 365 A  1J0 407 365 C S1  1J0 407 365 C  1J0 407 365 J S1  1J0 407 365 J SEAT1J0 407 365 C S1  1J0 407 365 J S1  1J0 407 365 J  8Z0 407 365 A S1  8Z0 407 365 A  1J0 407 365 C  1J0 407 365 CS  1J0 407 365 H  1J0 407 365  1J0 407 365 A  1J0 407 365 H S1 SKODA1J0 407 365 A  8Z0 407 365 A S1  8Z0 407 365 A  1J0 407 365 H  1J0 407 365 H S1  1J0 407 365 AS  1J0 407 365 CS  1J0 407 365 J  1J0 407 365 J S1  1J0 407 365 C S1  1J0 407 365 C VW1J0 407 365 A  1J0 407 365 J  1J0 407 365 AS  1J0 407 365 J S1  1J0 407 365 H S1  1J0 407 365 H  1J0 407 365 C S1  1J0 407 365 C  8Z0 407 365 A S1  8Z0 407 365 A  1J0 407 365 CS

Použito ve vozidlech