Brzdové hadice a trubky ŠKODA FELICIA I (6U1) 1.3 50kW

Autodíly a náhradní díly ŠKODAAutodíly a náhradní díly ŠKODA FELICIA I (6U1)Brzdy ŠKODA FELICIA I (6U1)Úkolem brzdového systému je spolehlivé zpomalení vozidla až do jeho úplného zastavení. V nabídce naleznete kompletní příslušenství kotoučových i bubnových brzd, vysoce výkonné brzdy, brzdové kapaliny, filtry, posilovače brzd, parkovací brzdy a další.

Výrobce

Vyberte výrobce...

...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Druh zboží
   
   
Montovací strana
     
     
Rozměr klíče
     
  • zvětšitBrzdová hadice ATE ‐ AT 331293AT 331293 ATE ‐ Brzdová hadice259,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa Rozměr klíče: 14/17   Od roku výroby:  07/1996   Model do roku výroby:  02/1998   Brzdná / jízdní dynamika:  pro vozidla bez ABS   Požadovaný počet kusů:  2   Montovací strana:  přední osa   Délka [mm]:  325   Vnější závit [mm]:  M10x1   Vnitřní závit [mm]:  M10x1   Rozměr klíče:  14/17   MAPP-kód k dispozici  Použitá čísla331293
    Nahrazeno83.6117-0320.3
     SKODA6U0 611 701 A  6U0 611 701 B VAG6U0 611 701  6U0 611 701 A  6U0 611 701 B
  • zvětšitBrzdová hadice ATE ‐ AT 330761AT 330761 ATE ‐ Brzdová hadice - 180 mm289,-ve skladu
    Montovací strana: zadní náprava Rozměr klíče: 17/17   Od roku výroby:  04/1995   Model do roku výroby:  02/1998   Požadovaný počet kusů:  2   Montovací strana:  zadní náprava   Délka [mm]:  180   Vnitřní závit 1 [mm]:  M10x1   Vnitřní závit 2 [mm]:  M10x1   Rozměr klíče:  17/17   MAPP-kód k dispozici  Použitá čísla330761
    Nahrazeno24.5228-0175.3
     PEUGEOT4806 99  4806 A2 SKODA005 312 587
  • zvětšitBrzdová hadice ATE ‐ AT 330601AT 330601 ATE ‐ Brzdová hadice - 320 mm309,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa Rozměr klíče: 14/17 Použitá čísla330601
  • zvětšitBrzdová hadice BOSCH ‐ BO 1987476012BO 1987476012 BOSCH ‐ Brzdová hadice - 175 mm279,-ve skladu
    Montovací strana: zadní náprava   Kód motoru:  136B   Model do roku výroby:  07/1996   Montovací strana:  zadní náprava   Délka [mm]:  175   Vnitřní závit [mm]:  M10  CITROËN4806 A2 PEUGEOT4806 A2 SKODA6U0 611 775 A  6U0 611 775 B VW6U0 611 775  6U0 611 775 A  6U0 611 775 B
  • zvětšitBrzdová hadice BOSCH ‐ BO 1987476647BO 1987476647 BOSCH ‐ Brzdová hadice - 235 mm369,-ve skladu
    Montovací strana: zadní náprava   Kód motoru:  136B   Model do roku výroby:  07/1996   Montovací strana:  zadní náprava   Délka [mm]:  235 Nahrazeno1 987 476 556
     AUDI115 595 620  115 595 621 SKODA115 595 620  115 595 621 VW115 595 620  115 595 621
  • zvětšitBrzdová hadice BOSCH ‐ BO 1987476317BO 1987476317 BOSCH ‐ Brzdová hadice - 320 mm399,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa  přední náprava - oboustranný   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Délka [mm]:  320 Nahrazeno1 987 476 645
     SKODA6U0 611 701  6U0 611 701 A  6U0 611 701 B VW005 312 593  6U0 611 701  6U0 611 701 A  6U0 611 701 B
  • zvětšitBrzdová hadice DELPHI ‐ DF LH0469DF LH0469 DELPHI ‐ Brzdová hadice209,-ve skladu
    Montovací strana: zadní náprava   Montovací strana:  zadní náprava   Pro OE číslo:  005 312 887   Délka [mm]:  195   Rozměr závitu 1:  9   Rozměr závitu 2:  9 NahrazenoLH6360
     FIAT45652040  46803893  46834651 LANCIA46834651 SKODA6U0 611 775B  6U0 611 775A  005 312 593  6U0 611 775C  005 312 887
  • zvětšitBrzdová hadice DELPHI ‐ DF LH0467DF LH0467 DELPHI ‐ Brzdová hadice319,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Montovací strana:  přední osa   Pro OE číslo:  005 312 593   Od roku výroby:  01/1996   Délka [mm]:  367   Rozměr závitu 1:  9   Rozměr závitu 2:  33  SKODA6U0 611 701B  005 312 593 VW6U0 611 701B
  • zvětšitDržák brzdového vedení  ‐ XS 6U0201278KXS 6U0201278K držák brzdových trubek25,-v prodejně
    ROMIX na 4 trubky
  • zvětšitBrzdová hadice FEBI ‐ FB 29209FB 29209 FEBI ‐ Brzdová hadice - 364,5 mm199,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Délka [mm]:  364,5   Vnitřní závit [mm]:  M10 x 1   Vnější závit [mm]:  M10 x 1   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Hmotnost [kg]:  0,1   Požadovaný počet kusů:  2  SKODA6U0 611 701 B  6U0 611 701  6U0 611 701 A VW6U0 611 701  6U0 611 701 B  6U0 611 701 A