... e-shop s autodíly!

MOOG Tyč / vzpěra stabilizátoru MG OP-LS-5575, OPLS5575

MOOG Tyč / vzpěra stabilizátoru MG OP-LS-5575, OPLS5575
Výrobce:MOOG
Kód:MG OP-LS-5575
Cena s DPH:555,- 369,-
Ušetříte:34 % / na 1 ks 186,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:ve středu 26. 7. 2017
Osobní odběr (po objednání):v úterý 25. 7. 2017

Parametry

Montovací strana:přední náprava - oboustranný
Montovací strana:Predni naprava - oboustranny
Délka [mm]:225
Průměr 3:8
Tyč / vzpěra:spojovací tyč
Druh závitu:s pravotočivým závitem
Rozměr závitu 1:M12X1.5
Rozměr závitu 2:M12X1.5

Logo MOOG
MOOG je uznávaná značka v oblasti výroby dílů pro nápravy v Americe, ale i Evropě. Společně se značkami FERODO a CHAMPION patří do skupiny Federal Mogul. Výzkumy odborníků společnosti Federal Mogul zaručují vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků.


Čísla OE

GENERAL MOTORS90468930OPEL350600 350609VAUXHALL90445137 90468930

NahrazenoOP-DS-5409

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru  ‐ 32.28.73532.28.735P/L tyčka stabilizátoru229,-ve skladu
    Montovací strana: levá praváVelikost závitu: 2xM12
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru SIDEM ‐ SID 9560SID 9560SIDEM ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru249,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýMontovací strana: Predni naprava - oboustrannyTyč / vzpěra: spojovací tyčDélka 1 [mm]: 224Rozměr závitu 1: MM12x1.5ROPEL3 50 609 3 50 600VAUXHALL90 468 930 90 445 137
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru TRW ‐ TRW JTS132TRW JTS132TRW ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru289,-ve skladu
    Délka [mm]: 224Tyč / vzpěra: spojovací tyčVozidla pro leváky/praváky: pro levo/pravostranne rizeniVelikost závitu: M12*1.5NahrazenoJTS131
    OPEL350609 350600 350604 350605 90334075 90445137 90468930 90288270VAUXHALL90468930 90334075 90445137
  • Tyč / vzpěra stabilizátoru LEMFÖRDER ‐ LM 14723LM 14723LEMFÖRDER ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru519,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa u řidiče + u spolujezdceMontovací strana: přední osaMontovací strana: u řidiče / u spolujezdceTyč / vzpěra: kyvná tyčDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvím
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru SWAG ‐ SWG 40 79 0003SWG 40 79 0003SWAG ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru259,-ve skladu
    Montovací strana: přední osaDélka [mm]: 225Vnější závit [mm]: M12 x 1,5Tyč / vzpěra: spojovací tyčMontovací strana: přední osaHmotnost [kg]: 0,308Požadovaný počet kusů: 2Nahrazeno40 79 0001, 40 91 7917, 40 91 7919
    GENERAL MOTORS90445137 90468930OPEL350 609 350 600 0350 609 0350 600VAUXHALL90445137 90468930
    vseobecne informaces pojistnými maticemi
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru RTS ‐ RTS 97-00383RTS 97-00383RTS ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru289,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýTyč / vzpěra: spojovací tyčMontovací strana: Predni naprava - oboustrannyVnější závit 2 [mm]: M12x1.5Délka [mm]: 224,5Hmotnost [kg]: 0,350OPEL90468930 350600 350604 350605 90445137 350609VAUXHALL90288270 90334075 90445137 90468930
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru OPTIMAL ‐ OPT G7-015OPT G7-015OPTIMAL ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru229,-ve skladu
    Montovací strana: levá pravá přední osa vnějšíMontovací strana: přední osaMontovací strana: leváMontovací strana: praváMontovací strana: vnejsiTyč / vzpěra: spojovací tyčMateriál: ocelDélka [mm]: 225Vnější závit [mm]: M12 x 1,50 RHT MGENERAL MOTORS90334075 90445137 90468930OPEL0350604 0350605 350604 350605 90334075VAUXHALL350605 90288270 90334075
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru OPTIMAL ‐ OPT G7-564OPT G7-564OPTIMAL ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru249,-ve skladu
    Montovací strana: levá pravá přední osaMontovací strana: přední osaMontovací strana: leváMontovací strana: praváTyč / vzpěra: spojovací tyčDélka [mm]: 225Vnější závit [mm]: M12 x 1,50 RHT MPro OE číslo: 350 600OPEL0350600 0350609 350600 350609VAUXHALL350600
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MEYLE ‐ ME 616 060 5575/HDME 616 060 5575/HDMEYLE ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru409,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava pravá přední nápravaRozměr závitu 2: M12x1,75Rozměr závitu 1: M12x1,75Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s nastavcem kliceTyč / vzpěra: spojovací tyčDélka [mm]: 224Montovací strana: pravá přední nápravaMontovací strana: levá přední nápravaVerze pro těžký výkon GENERAL MOTORS90468930 90334075 90445137OPEL3 50 605 3 50 600 03 50 609 03 50 605 03 50 600 3 50 609VAUXHALL3 50 605 3 50 600 03 50 609 03 50 605 03 50 600 3 50 609
    vseobecne informace4 year warranty for MEYLE HD parts (more infos under
    www.meyle.com)
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru RUVILLE ‐ RU 915370RU 915370RUVILLE ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru299,-ve skladu
    Tyč / vzpěra: kyvná tyčNahrazeno915346
    OPEL3 50 600 3 50 605 3 50 609VAUXHALL90445137
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MONROE ‐ MO L24603MO L24603MONROE ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru359,-ve skladu
    Tyč / vzpěra: kyvná tyčOPEL350600 350609VAUXHALL90445137
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru DELPHI ‐ DF TC396DF TC396DELPHI ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru259,-ve skladu
    Montovací strana: přední osaVelikost závitu: M12x1.5Montovací strana: přední osaTyč / vzpěra: spojovací tyčOPEL350604 350605VAUXHALL90334075 350605
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru DELPHI ‐ DF TC688DF TC688DELPHI ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru229,-ve skladu
    Montovací strana: přední osaVelikost závitu: M10x1.5Montovací strana: přední osaTyč / vzpěra: spojovací tyčOPEL350609 350600VAUXHALL90445137 90468930
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru LEMFÖRDER ‐ LM 14723 01LM 14723 01LEMFÖRDER ‐ Tyč/vzpěra - stabilizátor429,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa u řidiče + u spolujezdceMontovací strana: přední osaMontovací strana: u řidiče / u spolujezdceTyč / vzpěra: kyvná tyčDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímNahrazeno14723, 12206 02
    OPEL90445137 3 50 609 3 50 600 90468930VAUXHALL3 50 609 90445137 3 50 600 90468930
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru FEBI ‐ FB 03883FB 03883FEBI ‐ Tyčka stabilizátoru PROKIT239,-ve skladu
    Montovací strana: přední osaDélka [mm]: 225Vnější závit [mm]: M12 x 1,5Tyč / vzpěra: spojovací tyčMontovací strana: přední osaHmotnost [kg]: 0,308Požadovaný počet kusů: 2Nahrazeno05162
    GENERAL MOTORS90445137 90468930OPEL350 600 350 609 0350 600 0350 609VAUXHALL90445137 90468930
    vseobecne informaces pojistnými maticemi

Použito ve vozidlech