MOOG Tyč / vzpěra stabilizátoru MG OP-LS-2821, OPLS2821

MOOG Tyč / vzpěra stabilizátoru MG OP-LS-2821, OPLS2821
Výrobce:MOOG
Kód:MG OP-LS-2821
Cena s DPH:811,- 539,-
Ušetříte:34 % / na 1 ks 272,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem2 ks ve skladu
Doručíme:v úterý 13. 12. 2016
Osobní odběr (po objednání):v pondělí 12. 12. 2016

Parametry

Montovací strana:přední náprava - oboustranný
Montovací strana: Predni naprava - oboustranny
Délka [mm]: 300
Průměr 3: 11
Materiál: ocel
Tyč / vzpěra: spojovací tyč
Druh závitu: s pravotočivým závitem
Rozměr závitu 1: M12X1.5
Rozměr závitu 2: M12X1.5

Logo MOOG

MOOG je uznávaná značka v oblasti výroby dílů pro nápravy v Americe, ale i Evropě. Společně se značkami FERODO a CHAMPION patří do skupiny Federal Mogul. Výzkumy odborníků společnosti Federal Mogul zaručují vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků.


Čísla OE

 OPEL350613 VAUXHALL24461353

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru LEMFÖRDER ‐ LM 31993 01LM 31993 01 LEMFÖRDER ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru449,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa u řidiče + u spolujezdce   Tyč / vzpěra:  kyvná tyč   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce   Délka [mm]:  300   Roura, potrubí - ∅ [mm]:  12   Velikost závitu:  M12x1,5  OPEL24461353  3 50 613 VAUXHALL3 50 613  24461353
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru SIDEM ‐ SID 9063SID 9063 SIDEM ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru359,-ve skladu
    Montovací strana: přední   Montovací strana:  přední   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Délka 1 [mm]:  299   Rozměr závitu 1:  MM12X1.5R  OPEL3 50 613 VAUXHALL24 461 353
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru TRW ‐ TRW JTS546TRW JTS546 TRW ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru489,-ve skladu
      Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Vozidla pro leváky/praváky:  pro levo/pravostranne rizeni  OPEL350613  24461353 VAUXHALL24461353
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru RTS ‐ RTS 97-00330RTS 97-00330 RTS ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru459,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Vnější závit 2 [mm]:  M12X1,5   Délka [mm]:  300  OPEL350613 VAUXHALL24461353
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MEYLE ‐ ME 616 060 0005ME 616 060 0005 MEYLE ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru439,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava pravá přední náprava   Rozměr závitu 2:  M12x1,5   Rozměr závitu 1:  M12x1,5   Podvozek:  pro vozidla s IDS-podvozkem   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Délka [mm]:  300   Montovací strana:  pravá přední náprava   Montovací strana:  levá přední náprava  GENERAL MOTORS24461353 OPEL03 50 613  3 50 613 VAUXHALL03 50 613  3 50 613
  • no image availableMXG 72-1636 MAXGEAR ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru259,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava pravá přední náprava   Montovací strana:  levá přední náprava   Délka [mm]:  300   Velikost závitu:  M 12x1,5 mm   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Podvozek:  pro vozidla s IDS-podvozkem   Montovací strana:  pravá přední náprava Použitá číslaMGZ-207010
     GENERAL MOTORS24461353 OPEL03 50 613  3 50 613 VAUXHALL3 50 613  03 50 613
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MONROE ‐ MO L24609MO L24609 MONROE ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru559,-ve skladu
      Požadovaný počet kusů:  2   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč  OPEL24461353  350613 VAUXHALL24461353
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru DELPHI ‐ DF TC1375DF TC1375 DELPHI ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru429,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Velikost závitu:  M12x1.5   Montovací strana:  přední osa   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč  OPEL350613 VAUXHALL24461353
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru FEBI ‐ FB 30827FB 30827 FEBI ‐ Tyčka stabilizátoru PROKIT419,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Délka [mm]:  300   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,5   Materiál:  kov   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Hmotnost [kg]:  0,490   Požadovaný počet kusů:  2  GENERAL MOTORS24461353 OPEL0350 613  350 613 VAUXHALL24461353
    vseobecne informaces pojistnými maticemi

Použito ve vozidlech