MOOG Čep ramene MG VO-BJ-8248, VOBJ8248

MOOG Čep ramene MG VO-BJ-8248, VOBJ8248
Výrobce:MOOG
Kód:MG VO-BJ-8248
Cena s DPH:744,- 499,-
Ušetříte:33 % / na 1 ks 245,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem4 ks ve skladu
Doručíme:ve středu 25. 1. 2017
Osobní odběr (po objednání):v úterý 24. 1. 2017

Parametry

Montovací strana:přední osa
 tlačítko
Montovací strana: tlačítko
Montovací strana: přední osa

Logo MOOG

MOOG je uznávaná značka v oblasti výroby dílů pro nápravy v Americe, ale i Evropě. Společně se značkami FERODO a CHAMPION patří do skupiny Federal Mogul. Výzkumy odborníků společnosti Federal Mogul zaručují vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků.


Čísla OE

 AUDI6N0407365A SEAT6N0407365A VW6E0407365  6N0407365A

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 63583SID 63583 SIDEM ‐ Čep ramene329,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava přední náprava dole přední osa tlačítko   Montovací strana:  přední osa   Stoupání kužele:  1/10   Rozměr kužele [mm]:  14,7   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s upevňujícím materiálem   Rozměr závitu 1:  MM10X1.25R  SEAT6N0 407 365 A VW6N0 407 365 A
  • zvětšitČep ramene TRW ‐ TRW JBJ244TRW JBJ244 TRW ‐ Čep ramene459,-ve skladu
      Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Vozidla pro leváky/praváky:  pro levo/pravostranne rizeni   Párová čísla výrobku:  JBJ243   Velikost závitu:  M10*1.25   Stoupání kužele:  1:6  SEAT6N0407365A VAG6N0407365A VW6N0407365A  6E0407366  6E0407365
  • Čep ramene LEMFÖRDER ‐ LM 13790LM 13790 LEMFÖRDER ‐ Čep ramene889,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  tlačítko   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 30 78 0022SWG 30 78 0022 SWAG ‐ Čep ramene449,-ve skladu
      Párová čísla výrobku:  30 78 0023   Vnější závit [mm]:  M10 x 1   Hmotnost [kg]:  0,36   Požadovaný počet kusů:  1  SEAT6N0 407 365 A VW6N0 407 365 A
    vseobecne informaces pojistnou maticí
     závislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 30 78 0037SWG 30 78 0037 SWAG ‐ Čep ramene449,-ve skladu
      Párová čísla výrobku:  30 78 0038   Vnější závit [mm]:  M10 x 1   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Hmotnost [kg]:  0,100   Požadovaný počet kusů:  1  SEAT6N0 407 365 A S  6N0 407 365 A S1  6N0 407 365 A VW6N0 407 365 A S1  6N0 407 365 A S  6N0 407 365 A
    vseobecne informacezávislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšitČep ramene OPTIMAL ‐ OPT G3-681OPT G3-681 OPTIMAL ‐ Čep ramene299,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední osa tlačítko   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  pravá   Montovací strana:  tlačítko   Rozměr kužele [mm]:  14,6   Stoupání kužele:  1/10  SEAT6N0407365A VW6N0407365A
    vseobecne informaceCertifikát TÜV
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 116 010 8248ME 116 010 8248 MEYLE ‐ Čep ramene309,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Velikost závitu:  M10x1   Montovací strana:  přední osa   Párová čísla výrobku:  116 010 8249  SEAT6N0 407 365 A VW6N0 407 365 A
  • zvětšitČep ramene RUVILLE ‐ RU 925415RU 925415 RUVILLE ‐ Čep ramene359,-ve skladu
      Rozměr kužele [mm]:  16  SEAT6N0 407 365 A VW6N0 407 365 A
  • zvětšitČep ramene MONROE ‐ MO L29521MO L29521 MONROE ‐ Čep ramene369,-ve skladu
      Požadovaný počet kusů:  1  SEAT6N0 407 365 A VW6E0 407 365  6N0 407 365 A
  • zvětšitČep ramene DELPHI ‐ DF TC754DF TC754 DELPHI ‐ Čep ramene399,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Velikost závitu:  M10x1.25   Montovací strana:  přední osa  SEAT6N0 407 365A VW6N0 407 365A  6E0 407 365
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 04944FB 04944 FEBI ‐ Čep ramene409,-ve skladu
      Párová čísla výrobku:  04936   Vnější závit [mm]:  M10 x 1   Hmotnost [kg]:  0,360   Požadovaný počet kusů:  1  SEAT6N0 407 365 A VW6N0 407 365 A
    vseobecne informaces pojistnou maticí
     závislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 14426FB 14426 FEBI ‐ Čep ramene PROKIT439,-ve skladu
      Párová čísla výrobku:  14424   Vnější závit [mm]:  M10 x 1   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Hmotnost [kg]:  0,110   Požadovaný počet kusů:  1  SEAT6N0 407 365 A S1  6N0 407 365 A S  6N0 407 365 A VW6N0 407 365 A S  6N0 407 365 A  6N0 407 365 A S1
    vseobecne informacezávislé na vozidle strana vestavby

Použito ve vozidlech