MOOG Čep ramene MG VO-BJ-0370, VOBJ0370

MOOG Čep ramene MG VO-BJ-0370, VOBJ0370
Výrobce:MOOG
Kód:MG VO-BJ-0370
Cena s DPH:829,- 549,-
Ušetříte:34 % / na 1 ks 280,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:ve středu 14. 12. 2016
Osobní odběr (po objednání):v úterý 13. 12. 2016

Parametry

Montovací strana:přední osa
 tlačítko
 u řidiče + u spolujezdce
Montovací strana: u řidiče / u spolujezdce
Montovací strana: tlačítko
Montovací strana: přední osa

Logo MOOG

MOOG je uznávaná značka v oblasti výroby dílů pro nápravy v Americe, ale i Evropě. Společně se značkami FERODO a CHAMPION patří do skupiny Federal Mogul. Výzkumy odborníků společnosti Federal Mogul zaručují vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků.


Čísla OE

 VW4D0407361  7D0407361

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 64284SID 64284 SIDEM ‐ Čep ramene299,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava dole   Montovací strana:  přední náprava dole   Stoupání kužele:  1/10   Rozměr kužele [mm]:  20,5   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s upevňujícím materiálem   Rozměr závitu 1:  MM16x1.5R  VW7D0 407 361
  • zvětšitČep ramene RUVILLE ‐ RU 925491RU 925491 RUVILLE ‐ Čep ramene369,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava dole   Montovací strana:  přední náprava dole   Rozměr kužele [mm]:  20,5  VW7D0 407 361
  • zvětšitČep ramene TRW ‐ TRW JBJ661TRW JBJ661 TRW ‐ Čep ramene449,-ve skladu
      Vozidla pro leváky/praváky:  pro levo/pravostranne rizeni   Velikost závitu:  M16*1.5   Stoupání kužele:  1:10   Rozměr kužele [mm]:  13,5  VW7D0407361
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 30 92 9772SWG 30 92 9772 SWAG ‐ Čep ramene529,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava dole u řidiče + u spolujezdce   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Montovací strana:  přední náprava dole   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce   Hmotnost [kg]:  0,58   Požadovaný počet kusů:  2  VW7D0 407 361 S1  7D0 407 361
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 99 91 8740SWG 99 91 8740 SWAG ‐ Čep ramene469,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava dole   Vnější závit [mm]:  M16 x 1,5   Montovací strana:  přední náprava dole   Hmotnost [kg]:  0,491   Požadovaný počet kusů:  2  VW7D0 407 361
    vseobecne informaces pojistnou maticí
  • zvětšitČep ramene OPTIMAL ‐ OPT G3-835OPT G3-835 OPTIMAL ‐ Čep ramene249,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdce   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce   Rozměr kužele [mm]:  20,2   šířka [mm]:  104  VW7D0407361
    vseobecne informaceCertifikát TÜV
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 116 010 7001/HDME 116 010 7001/HD MEYLE ‐ Čep ramene419,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava pravá přední náprava tlačítko   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Velikost závitu:  M16x1,5   Vzd. díry 1 / vzd. díry 2:  80   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  pravá přední náprava   Montovací strana:  levá přední náprava   Verze pro těžký výkon   VW7D0 407 361
    vseobecne informace4 year warranty for MEYLE HD parts (more infos under
    www.meyle.com)
  • zvětšitČep ramene MONROE ‐ MO L29547MO L29547 MONROE ‐ Čep ramene489,-ve skladu
      Průměr okraje [mm]:  12  VW701 407 361 C  7D0 407 361
  • zvětšitČep ramene DELPHI ‐ DF TC967DF TC967 DELPHI ‐ Čep ramene349,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Velikost závitu:  M16x1.5   Montovací strana:  přední osa  VW4D0 407 361  7D0 407 361
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 18740FB 18740 FEBI ‐ Čep ramene359,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava dole   Vnější závit [mm]:  M16 x 1,5   Montovací strana:  přední náprava dole   Hmotnost [kg]:  0,53   Požadovaný počet kusů:  2  VW7D0 407 361
    vseobecne informaces pojistnou maticí
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 29772FB 29772 FEBI ‐ Čep ramene469,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava dole u řidiče + u spolujezdce   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Montovací strana:  přední náprava dole   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce   Hmotnost [kg]:  0,58   Požadovaný počet kusů:  2  VW7D0 407 361 S1  7D0 407 361

Použito ve vozidlech