MOOG Čep ramene MG MI-BJ-10371, MIBJ10371

MOOG Čep ramene MG MI-BJ-10371, MIBJ10371
Výrobce:MOOG
Kód:MG MI-BJ-10371
Cena s DPH:537,- 359,-
Ušetříte:33 % / na 1 ks 178,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem1 ks ve skladu
Doručíme:v úterý 13. 12. 2016
Osobní odběr (po objednání):v pondělí 12. 12. 2016

Parametry

Montovací strana:přední osa
 tlačítko
 u řidiče + u spolujezdce
Montovací strana: u řidiče / u spolujezdce
Montovací strana: tlačítko
Montovací strana: přední osa

Logo MOOG

MOOG je uznávaná značka v oblasti výroby dílů pro nápravy v Americe, ale i Evropě. Společně se značkami FERODO a CHAMPION patří do skupiny Federal Mogul. Výzkumy odborníků společnosti Federal Mogul zaručují vysokou kvalitu a spolehlivost výrobků.


Čísla OE

 HYUNDAI5450322A00  5450325A00  5450331600  5452031600  5453025A00  5453031600 KIA5450322A00  5450325A00  5450331600  5452031600  5453025A00 MITSUBISHIAW311699  MB241883  MB303374  MB303375  MB349963  MB349964  MB430350  MB430351  MB518041  MB518042  MB518205  MB518206  MB518712  MB518713  MB518960  MB518961  MB576093  MB576094  MB860817  MB860818 PROTON5450322A00  5450325A00  5450331600  5452031600  5453025A00  5453031600 VOLVO30821650  30821651

NahrazenoHY-BJ-0173, HY-BJ-1630

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitČep ramene NIPPARTS / BLUE PRINT ‐ NI J4860507NI J4860507 NIPPARTS / BLUE PRINT ‐ Čep ramene459,-ve skladu
      Celková výška [mm]:  88,5   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s korunovou matici  HYUNDAI54503-22A00  54503-25A00  54503-31600  54503-38A00  54520-31600  54530-0U000  54530-25000  54530-25A00  54530-2F000  54530-31600
  • zvětšitČep ramene NIPPARTS / BLUE PRINT ‐ NI J4865004NI J4865004 NIPPARTS / BLUE PRINT ‐ Čep ramene289,-ve skladu
      Celková výška [mm]:  80,5   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s korunovou matici  MITSUBISHIAW311699  MB241883  MB349963  MB349964  MB518041  MB518042  MB518960  MB518961  MB860817  MB860818
  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 71280SID 71280 SIDEM ‐ Čep ramene249,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava dole   Montovací strana:  přední náprava dole   Stoupání kužele:  1/8   Rozměr kužele [mm]:  15   Vnější průměr [mm]:  39,8   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s upevňujícím materiálem   Rozměr závitu 1:  MM12x1.5R   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  Pro montaz je nutne specialni naradi  MITSUBISHIPart of  AW 311699*  MB 241883*  MB 303374*  MB 303375*  MB 349963*  MB 349964*  MB 430350*  MB 430351*  MB 518041*  MB 518042*  MB 518205*  MB 518206*  MB 518712*  MB 518713*  MB 518960*  MB 518961*  MB 576093*  MB 576094*  MB 860817*  MB 860818* VOLVOPart of  30 821 650*  30 821 651*
  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 71283SID 71283 SIDEM ‐ Čep ramene249,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Stoupání kužele:  1/8   Rozměr kužele [mm]:  15   Vnější průměr [mm]:  39,7   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s upevňujícím materiálem   Rozměr závitu 1:  MM12X1.25R  MITSUBISHIPart of
  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 87184SID 87184 SIDEM ‐ Čep ramene259,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Stoupání kužele:  1/8   Rozměr kužele [mm]:  15   Vnější průměr [mm]:  40   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s upevňujícím materiálem   Rozměr závitu 1:  MM12x1.5R   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  Pro montaz je nutne specialni naradi Nahrazeno87086, 87284
     HYUNDAI54530 31600  54530 3X000  54503 22000  54503 22A00  54503 25A00  54503 31600  54503 38A00  54520 31600  54530 25000  54530 25A00 KIA54530 31600  54530 2F000
  • zvětšitČep ramene TRW ‐ TRW JBJ154TRW JBJ154 TRW ‐ Čep ramene399,-ve skladu
      Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Vozidla pro leváky/praváky:  pro levo/pravostranne rizeni   Velikost závitu:  M12*1.5   Rozměr kužele [mm]:  11,2   Stoupání kužele:  1:8  HYUNDAI5452031600  5453031600  5450331600  5450322A00 HYUNDAI (BEIJING)5453031600 KIA545302F000  5453031600
  • zvětšitČep ramene TRW ‐ TRW JBJ174TRW JBJ174 TRW ‐ Čep ramene379,-ve skladu
      Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Pro OE číslo:  30863989   Pro OE číslo:  30863988   Vozidla pro leváky/praváky:  pro levo/pravostranne rizeni   Pro OE číslo:  MB241883   Pro OE číslo:  30864209   Pro OE číslo:  30887470   Pro OE číslo:  30887033   Pro OE číslo:  30864208   Pro OE číslo:  30887469   Pro OE číslo:  30887025   Velikost závitu:  M12*1.25   Rozměr kužele [mm]:  15   Stoupání kužele:  1:8 NahrazenoJBJ657
     HYUNDAI5453025000 MITSUBISHIMB57309301  MB57309401  MB57309801  MB86081701  MB86081801  MB51896001  MB891788  MB51871301  MB891787  AW311699  MB51871201  MB51820501  MB51804201  MB51804101  MB34996401  MB34996301  MB51896101  MB891790  MB518961  MB518712  MB518713 VOLVO30863988  30863989  30864208  30864209  30887025  30887033  30887469  30887470  MB241883  30859604  30859605
  • Čep ramene LEMFÖRDER ‐ LM 11851LM 11851 LEMFÖRDER ‐ Čep ramene359,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdce   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 80 92 8200SWG 80 92 8200 SWAG ‐ Čep ramene339,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýRozměr klíče: 19   Délka [mm]:  83,3   Vnější průměr [mm]:  39,8   Vnější průměr [mm]:  43   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,25   Průměr vlákna [mm]:  18,6   Rozměr klíče:  19   DIN / ISO:  10511   Barva:  černá   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Hmotnost [kg]:  0,33   Požadovaný počet kusů:  2  MITSUBISHIMB518712 S1  MB518712  MB573093 S1  MB573093  MR916134 S1  MR916134  MB513206 S1  MB513206  MB891790 S1  MB891790  MB907163 S1  MB907163  MR911570 S1  MR911570  MB518043 S1  MB518043  MB303374 S1  MB303374  MN133618 S1  MN133618  MB518042 S1  MB518042  MB518713 S1  MB518713  MB831556 S1  MB831556  MB430351 S1  MB430351  MB573094 S1  MB573094  MB907164 S1  MB907164  MB349445 S1  MB349445  MR915770 S1  MR915770  MR915769 S1  MR915769  MB303375 S1  MB303375  MR179479 S1  MR179479  MB891787 S1  MB891787  MB912078 S1  MB912078  MN133617 S1  MN133617  MB430406 S1  MB430406  MR911569 S1  MR911569  MR439702 S1  MR439702  MB912077 S1  MB912077  MB518044 S1  MB518044  MR241342 S1  MR241342  MB518206 S1  MB518206  MB430350 S1  MB430350  MB831555 S1  MB831555  MB891789 S1  MB891789  MB349463 S1  MB349463  MB349464 S1  MB349464  MR916133 S1  MR916133  MB518961 S1  MB518961  MR241341 S1  MR241341  MR439701 S1  MR439701  MR179480 S1  MR179480  MB573098 S1  MB573098  MB518041 S1  MB518041  MB891788 S1  MB891788  MB430407 S1  MB430407  MB518960 S1  MB518960  MB349444 S1  MB349444 VOLVO30887470 S1  30887470  30883988 S1  30883988  30889962 S1  30889962  30863990  30864208 S1  30864208  30887033 S1  30887033  30887025 S1  30887025  30889963 S1  30889963  30883989 S1  30883989  30864209 S1  30864209  30821651 S1  30821651  30887469 S1  30887469  30821650 S1  30821650
    vseobecne informaces pojistnou maticí
  • zvětšitČep ramene RTS ‐ RTS 93-09707RTS 93-09707 RTS ‐ Čep ramene349,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný tlačítko   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Montovací strana:  tlačítko   Vnejsi prumer 1 [mm]:  40,3   Vnější závit 2 [mm]:  M12x1,25   Hmotnost [kg]:  0,38  HYUNDAI54530-25A00  54530-2F000  54530-25000  54530-0U000  54520-31600  54503-38A00  54503-31600  54503-25A00  54503-22A00  54503-22000  51761-38A00  51760-3F000  51760-38000  54530-31600 KIA54530-31600
  • zvětšitČep ramene RTS ‐ RTS 93-09722RTS 93-09722 RTS ‐ Čep ramene339,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný tlačítko   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Montovací strana:  tlačítko   Vnejsi prumer 1 [mm]:  39,7   Vnější závit 2 [mm]:  M12x1,25   Hmotnost [kg]:  0,32  MITSUBISHIMR179480  MB430350  MB430351  AW311699  MB241883  MB303374  MB303375  MB518041  MB349964  MR179479  MB518042  MB518205  MB518206  MB518712  MB891787  MB349963  MB518713  MB891788  MN133618  MB860818  MB860817  MB573098  MB573094  MB573093  MB518961  MB518960  MN133617
  • zvětšitČep ramene ASHIKA ‐ ASH 73-05-512ASH 73-05-512 ASHIKA ‐ Čep ramene229,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  tlačítko   Číslo technické informace:  Ball joint   Průměr [mm]:  40   Celková výška [mm]:  82   Průměr zapuštění [mm]:  15   Vnější závit 1 [mm]:  12 x 1,25  MITSUBISHIAW311699  MB241883  MB303374  MB303375  MB349963  MB349964  MB430311  MB430350  MB430351  MB518041  MB518042  MB518205  MB518206  MB518712  MB518713  MB518960  MB518961  MB576093  MB576094  MB860817  MB860818
  • zvětšitČep ramene ASHIKA ‐ ASH 73-0H-H57ASH 73-0H-H57 ASHIKA ‐ Čep ramene183,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  tlačítko   Číslo technické informace:  Ball joint   Průměr [mm]:  39   Celková výška [mm]:  80   Průměr zapuštění [mm]:  15   Vnější závit 1 [mm]:  12 x 1,25 Nahrazeno111-0H-H92, 73-0H-H03, 73-0H-H05
     HYUNDAI54503-22A00  54503-25A00  54503-31600  54503-38A00  54520-31600  54530-31600 KIA5453031600
  • zvětšitČep ramene OPTIMAL ‐ OPT G3-784OPT G3-784 OPTIMAL ‐ Čep ramene259,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdce   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce   Rozměr kužele [mm]:  15   Stoupání kužele:  1/8  HYUNDAI5450322A00  5450331600  5452031600  5453014200  5453031600
    vseobecne informaceCertifikát TÜV
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 37-16 010 0002ME 37-16 010 0002 MEYLE ‐ Čep ramene399,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava pravá přední náprava tlačítko   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Vnější průměr [mm]:  40   Velikost závitu:  M12x1,25   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  pravá přední náprava   Montovací strana:  levá přední náprava  HYUNDAI54530-31600  54530-25000  54530-0U000  54520-31600  54503-38A00  54503-31600  54503-22A00  54503-25A00 KIA54530 31600  54530 2F000  54503 31600  54503 22A00  54503 25A00 MITSUBISHIMB303375  MB303374  AW311699  MB241883
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 516 010 0021ME 516 010 0021 MEYLE ‐ Čep ramene349,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava pravá přední náprava tlačítko   Vnější průměr [mm]:  40   Velikost závitu:  M12x1,25   Výška [mm]:  49   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  pravá přední náprava   Montovací strana:  levá přední náprava  MITSUBISHIMR916134  MR916133  MR911570  MR179480  MR179479  AW311699  MN133618  MN133617  MR911569 VOLVO30889963  30889962  30888962  3088896  30887654  30887653  3088747  3088746  30887033  30887025  30863988  30821651  30821650  30863989
  • zvětšitČep ramene MONROE ‐ MO L42010MO L42010 MONROE ‐ Čep ramene269,-ve skladu
    NahrazenoL43501, L43517
     MITSUBISHIMB303374  MB303375 VOLVO30821650  30821651
  • zvětšitČep ramene RUVILLE ‐ RU 918441RU 918441 RUVILLE ‐ Čep ramene409,-ve skladu
      Vnější průměr [mm]:  40   Rozměr kužele [mm]:  15  HYUNDAI54503-25A00  54503-31600  54503-38A00 MITSUBISHIMB 5189 6101  MB241883  MB303375 VOLVO30821650*  30821651*
  • zvětšitČep ramene TRW ‐ TRW JBJ287TRW JBJ287 TRW ‐ Čep ramene429,-ve skladu
      Vozidla pro leváky/praváky:  pro levo/pravostranne rizeni   Velikost závitu:  M12*1.25   Stoupání kužele:  1:8  HYUNDAI5453025A00  5452031600  5450325A00  545002F000  5450338A00  5453025000 KIA545300U000  5453025000
  • zvětšitČep ramene DELPHI ‐ DF TC1078DF TC1078 DELPHI ‐ Čep ramene269,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Velikost závitu:  M12x1.25   Montovací strana:  přední osa  HYUNDAI54503-31600  54520-11011  54520-31600  54530-31600
  • zvětšitČep ramene DELPHI ‐ DF TC592DF TC592 DELPHI ‐ Čep ramene279,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Velikost závitu:  M12x1.25   Montovací strana:  přední osa  MITSUBISHIMB576094  MB860817  MB576093  MB518961  MB518960  MB518713  MB518712  MB518206  MB518205  MB518041  MB430351  MB430350  MB349964  MB349963  MB303375  MB303374  MB860818  MB241883  AW311699  MB518042 VOLVO30821650  30821651
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 41210FB 41210 FEBI ‐ Čep ramene399,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný tlačítkoRozměr klíče: 19   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,25   Rozměr klíče:  19   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Hmotnost [kg]:  0,33   Požadovaný počet kusů:  1  MITSUBISHIMB349963-01  MB430406-01  MB518043-01  MB518044  MB518961  MB518713-01  MB860818-01  MB303771-01  MB430407-01  MB518960-01  MB241883  MB518044-01  MB349464-01  MB303521-01  MB430406  MB518713  MB430312-01  MB518043  MB518712-01  MB891789  MB518041-01  MB860817-01  MB518205-01  MB518960  MB891787  MB430409-01  MB430408-01  MB303522-01  MB518042-01  MB430407  MB891790  MB518961-01  MB303772-01  MB349964-01  MB518712  MB349463-01  MB430311-01  MB573093-01  MB891788
    vseobecne informaces pojistnou maticí a bezpečnostním kroužkem
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 24907FB 24907 FEBI ‐ Čep ramene PROKIT369,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,25   Materiál:  ocel   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Hmotnost [kg]:  0,310   Požadovaný počet kusů:  2  HYUNDAI54530-25000  54503-25A00 KIA54530-25000  54503-25A00
    vseobecne informaces pojistnou maticí a bezpečnostním kroužkem
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 28200FB 28200 FEBI ‐ Čep ramene PROKIT289,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýRozměr klíče: 19   Délka [mm]:  83,3   Vnější průměr [mm]:  39,8   Vnější průměr [mm]:  43   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,25   Průměr vlákna [mm]:  18,6   Rozměr klíče:  19   DIN / ISO:  10511   Barva:  černá   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Hmotnost [kg]:  0,33   Požadovaný počet kusů:  2  MITSUBISHIMR916134 S1  MR916134  MB518044 S1  MB518044  MB891790 S1  MB891790  MB518713 S1  MB518713  MB430350  MB573093  MB518960  MN133618  MB831556  MB430350 S1  MB573093 S1  MB518960 S1  MN133618 S1  MB831556 S1  MB349463 S1  MB349463  MB907163 S1  MB907163  MB831555 S1  MB831555  MB912077 S1  MB912077  MB518042 S1  MB518042  MB518206 S1  MB518206  MB912078 S1  MB912078  MN133617 S1  MN133617  MR241341 S1  MR241341  MB907164 S1  MB907164  MR911570 S1  MR911570  MR911569 S1  MR911569  MR916133 S1  MR916133  MR439701 S1  MR439701  MB349444 S1  MB349444  MB518041  MB518961  MR915769  MR439702  MB513206  MB891789  MB573098  MB518041 S1  MB518961 S1  MR915769 S1  MR439702 S1  MB513206 S1  MB891789 S1  MB573098 S1  MB518712 S1  MB518712  MB891787 S1  MB891787  MB430407 S1  MB430407  MR179480 S1  MR179480  MR241342 S1  MR241342  MB349445 S1  MB349445  MB430351  MR915770  MB303375  MB573094  MB303374  MB430351 S1  MR915770 S1  MB303375 S1  MB573094 S1  MB303374 S1  MR179479  MB891788  MB349464  MB430406  MB518043  MR179479 S1  MB891788 S1  MB349464 S1  MB430406 S1  MB518043 S1 VOLVO30883989 S1  30883989  30864209 S1  30864209  30887469 S1  30887469  30821651  30821651 S1  30889963 S1  30889963  30887470  30887470 S1  30863990  30887025 S1  30887025  30889962 S1  30889962  30887033  30887033 S1  30821650  30864208  30883988  30821650 S1  30864208 S1  30883988 S1
    vseobecne informaces pojistnou maticí
  • zvětšitČep ramene Starline ‐ 82.10.71082.10.710 Starline ‐ P/L čep spodního ramena249,-ve skladu
    Montovací strana: levá praváM12
  • zvětšit FEBI ‐ FB 19673FB 19673 FEBI ‐ Řídící páka - zavěšení kol1 679,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava   Párová čísla výrobku:  19674   Barva:  černá   Materiál:  ocel   Typ spojení:  příčné rameno   Montovací strana:  levá přední náprava   Hmotnost [kg]:  3,76   Požadovaný počet kusů:  1  MITSUBISHIMR915769  MN133617  MR179479 VOLVO30883988  30887025  30864208  30821650  30889962  30887469
    vseobecne informaces ložisky, kloubem, držákem a pojistnou maticí
  • zvětšit FEBI ‐ FB 19674FB 19674 FEBI ‐ Řídící páka - zavěšení kol1 679,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava   Párová čísla výrobku:  19673   Barva:  černá   Materiál:  ocel   Typ spojení:  příčné rameno   Montovací strana:  pravá přední náprava   Hmotnost [kg]:  3,76   Požadovaný počet kusů:  1  MITSUBISHIMN133618  MR915770  MR179480 VOLVO30887033  30889963  30887470  30883989  30821651  30864209
    vseobecne informaces ložisky, kloubem, držákem a pojistnou maticí

Použito ve vozidlech