FEBI Tyčka stabilizátoru PROKIT FB 03883, 03883

FEBI Tyčka stabilizátoru PROKIT FB 03883, 03883
Výrobce:FEBI
Kód:FB 03883
Cena s DPH:673,- 299,-
Ušetříte:56 % / na 1 ks 374,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem4 ks ve skladu
Doručíme:ve středu 7. 12. 2016
Osobní odběr (po objednání):v úterý 6. 12. 2016

Parametry

Montovací strana:přední osa
Délka [mm]: 225
Vnější závit [mm]: M12 x 1,5
Tyč / vzpěra: spojovací tyč
Montovací strana: přední osa
Hmotnost [kg]: 0,308
Požadovaný počet kusů: 2
EAN:4027816038832

Logo FEBI

FEBI je jeden z největších výrobců a dodavatelů náhradních dílů pro osobní i užitkové vozy pro aftermarket. Kvalita, spolehlivost a inovace doprovází tuto německou značku již od roku 1844. Hlavní pýchou FEBI je bezpochyby známka „vyrobeno v Německu“.


Čísla OE

 GENERAL MOTORS90445137  90468930 OPEL350 600  350 609  0350 600  0350 609 VAUXHALL90445137  90468930

Nahrazeno05162

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru  ‐ 32.28.73532.28.735 P/L tyčka stabilizátoru259,-ve skladu
    Montovací strana: levá pravá Velikost závitu: 2xM12
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MOOG ‐ MG OP-LS-5575MG OP-LS-5575 MOOG ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru369,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Délka [mm]:  225   Průměr 3:  8   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Druh závitu:  s pravotočivým závitem   Rozměr závitu 1:  M12X1.5   Rozměr závitu 2:  M12X1.5 NahrazenoOP-DS-5409
     GENERAL MOTORS90468930 OPEL350600  350609 VAUXHALL90445137  90468930
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru SIDEM ‐ SID 9560SID 9560 SIDEM ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru249,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Délka 1 [mm]:  224   Rozměr závitu 1:  MM12x1.5R  OPEL3 50 609  3 50 600 VAUXHALL90 468 930  90 445 137
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru TRW ‐ TRW JTS132TRW JTS132 TRW ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru329,-ve skladu
      Délka [mm]:  224   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Vozidla pro leváky/praváky:  pro levo/pravostranne rizeni   Velikost závitu:  M12*1.5 NahrazenoJTS131
     OPEL350609  350600  350604  350605  90334075  90445137  90468930  90288270 VAUXHALL90468930  90334075  90445137
  • Tyč / vzpěra stabilizátoru LEMFÖRDER ‐ LM 14723LM 14723 LEMFÖRDER ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru579,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa u řidiče + u spolujezdce   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce   Tyč / vzpěra:  kyvná tyč   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MOOG ‐ MG OP-DS-5409MG OP-DS-5409 MOOG ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru859,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč  OPEL350605 VAUXHALL350605  90334075
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru SWAG ‐ SWG 40 79 0003SWG 40 79 0003 SWAG ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru349,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Délka [mm]:  225   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,5   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Montovací strana:  přední osa   Hmotnost [kg]:  0,308   Požadovaný počet kusů:  2 Nahrazeno40 79 0001, 40 91 7917, 40 91 7919
     GENERAL MOTORS90445137  90468930 OPEL350 609  350 600  0350 609  0350 600 VAUXHALL90445137  90468930
    vseobecne informaces pojistnými maticemi
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru TOPRAN ‐ TPR 200 467TPR 200 467 TOPRAN ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru279,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Tlumič pérování osy:  2   Velikost závitu:  M 12  GENERAL MOTORS90468930  90445137 OPEL03 50 600  03 50 609  3 50 609  3 50 600
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru RTS ‐ RTS 97-00383RTS 97-00383 RTS ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru339,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Vnější závit 2 [mm]:  M12x1.5   Délka [mm]:  224,5   Hmotnost [kg]:  0,350  OPEL90468930  350600  350604  350605  90445137  350609 VAUXHALL90288270  90334075  90445137  90468930
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru OPTIMAL ‐ OPT G7-015OPT G7-015 OPTIMAL ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru229,-ve skladu
    Montovací strana: levá pravá přední osa vnější   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  levá   Montovací strana:  pravá   Montovací strana:  vnejsi   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Materiál:  ocel   Délka [mm]:  225   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,50 RHT M  GENERAL MOTORS90334075  90445137  90468930 OPEL0350604  0350605  350604  350605  90334075 VAUXHALL350605  90288270  90334075
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru OPTIMAL ‐ OPT G7-564OPT G7-564 OPTIMAL ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru249,-ve skladu
    Montovací strana: levá pravá přední osa   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  levá   Montovací strana:  pravá   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Délka [mm]:  225   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,50 RHT M   Pro OE číslo:  350 600  OPEL0350600  0350609  350600  350609 VAUXHALL350600
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MEYLE ‐ ME 616 060 5575/HDME 616 060 5575/HD MEYLE ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru359,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava pravá přední náprava   Rozměr závitu 2:  M12x1,75   Rozměr závitu 1:  M12x1,75   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s nastavcem klice   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Délka [mm]:  224   Montovací strana:  pravá přední náprava   Montovací strana:  levá přední náprava   Verze pro těžký výkon   GENERAL MOTORS90468930  90334075  90445137 OPEL3 50 605  3 50 600  03 50 609  03 50 605  03 50 600  3 50 609 VAUXHALL3 50 605  3 50 600  03 50 609  03 50 605  03 50 600  3 50 609
    vseobecne informace4 year warranty for MEYLE HD parts (more infos under
    www.meyle.com)
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru RUVILLE ‐ RU 915370RU 915370 RUVILLE ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru359,-ve skladu
      Tyč / vzpěra:  kyvná tyč Nahrazeno915346
     OPEL3 50 600  3 50 605  3 50 609 VAUXHALL90445137
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MONROE ‐ MO L24603MO L24603 MONROE ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru289,-ve skladu
      Tyč / vzpěra:  kyvná tyč  OPEL350600  350609 VAUXHALL90445137
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru DELPHI ‐ DF TC688DF TC688 DELPHI ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru309,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Velikost závitu:  M10x1.5   Montovací strana:  přední osa   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč  OPEL350609  350600 VAUXHALL90445137  90468930
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru LEMFÖRDER ‐ LM 14723 01LM 14723 01 LEMFÖRDER ‐ Tyč/vzpěra - stabilizátor769,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa u řidiče + u spolujezdce   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce   Tyč / vzpěra:  kyvná tyč   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím Nahrazeno14723, 12206 02
     OPEL90445137  3 50 609  3 50 600  90468930 VAUXHALL3 50 609  90445137  3 50 600  90468930

Použito ve vozidlech