... e-shop s autodíly!

FEBI Čep ramene PROKIT FB 02620, 02620

FEBI Čep ramene PROKIT FB 02620, 02620
Výrobce:FEBI
Kód:FB 02620
Cena s DPH:517,- 229,-
Ušetříte:56 % / na 1 ks 288,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:ve středu 20. 12. 2017
Osobní odběr (po objednání):v úterý 19. 12. 2017

Parametry

Montovací strana:přední náprava dole
Vnější závit [mm]:M12 x 1,5
Typ spojení:příčné rameno
Doplňkový vyrobek / doplňkové info:s přídavným materiálem
Montovací strana:přední náprava dole
Hmotnost [kg]:0,644
Požadovaný počet kusů:2
EAN:4027816026204

Logo FEBI
FEBI je jeden z největších výrobců a dodavatelů náhradních dílů pro osobní i užitkové vozy pro aftermarket. Kvalita, spolehlivost a inovace doprovází tuto německou značku již od roku 1844. Hlavní pýchou FEBI je bezpochyby známka „vyrobeno v Německu“.


Čísla OE

CHEVROLET94788122DAEWOO94788122GENERAL MOTORS90272683OPEL1603 120 1603 164VAUXHALL90272683

Výskyt produktu v kategoriích


Příslušenství k produktu

  • zvětšit FEBI ‐ FB 03141FB 03141FEBI ‐ Uložení řídicího mechanismu105,-ve skladu
    Montovací strana: přední přední náprava doleTloušťka / síla [mm]: 59Vnitřní průměr [mm]: 14Vnější průměr [mm]: 45Vnější průměr [mm]: 34Materiál: Guma / kovovýMontovací strana: přední náprava doleMontovací strana: předníHmotnost [kg]: 0,182Požadovaný počet kusů: 2DAEWOO96335966 96185973GENERAL MOTORS90335966OPEL352 349 352 334 0352 334 0352 349VAUXHALL90335966
  • zvětšit FEBI ‐ FB 03142FB 03142FEBI ‐ Uložení řídicího mechanismu109,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava dole zadníDélka [mm]: 56Tloušťka / síla [mm]: 54Materiál: gumaMontovací strana: přední náprava doleMontovací strana: zadníHmotnost [kg]: 0,193Požadovaný počet kusů: 2CHEVROLET90235040DAEWOO90235040GENERAL MOTORS90235040OPEL352 335 0352 335VAUXHALL90235040
  • zvětšit FEBI ‐ FB 03191FB 03191FEBI ‐ Ložisko uložení tlumiče559,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýTloušťka / síla [mm]: 48Vnitřní průměr [mm]: 14Vnější průměr [mm]: 50Vnější průměr [mm]: 87Materiál: Guma / kovovýDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s kulickovym loziskemMontovací strana: Predni naprava - oboustrannyHmotnost [kg]: 0,632Požadovaný počet kusů: 2GENERAL MOTORS90184755OPEL0344 508 344 508VAUXHALL90184755
  • zvětšit FEBI ‐ FB 03194FB 03194FEBI ‐ Ložisko uložení tlumiče289,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s kulickovym loziskemMontovací strana: Predni naprava - oboustrannyHmotnost [kg]: 0,642Požadovaný počet kusů: 2DAEWOO90184756GENERAL MOTORS90184756OPEL0344 509 344 509VAUXHALL90184756
  • zvětšit FEBI ‐ FB 06158FB 06158FEBI ‐ Řídící páka - zavěšení kol1 449,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava tlačítkoPárová čísla výrobku: 06157Barva: černáMateriál: ocelový plechTyp spojení: příčné ramenoMontovací strana: pravá přední nápravaMontovací strana: tlačítkoHmotnost [kg]: 3,920Požadovaný počet kusů: 1DAEWOO96218398 96185970GENERAL MOTORS90375506OPEL0352 148 0352 172 352 172 352 148 352 124 0352 124VAUXHALL90375506
    vseobecne informaces ložisky a kloubem

Náhrady

  • zvětšitČep ramene MOOG ‐ MG OP-BJ-5375MG OP-BJ-5375MOOG ‐ Čep ramene319,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdceMontovací strana: u řidiče / u spolujezdceMontovací strana: tlačítkoMontovací strana: přední osaDAEWOO90375505 94788122GENERAL MOTORS90272683OPEL1603120 1603164VAUXHALL1603164 90140407 90272683
  • zvětšitČep ramene NIPPARTS / BLUE PRINT ‐ NI J4860900NI J4860900NIPPARTS / BLUE PRINT ‐ Čep ramene439,-ve skladu
    Vnější závit [mm]: M12x1,5Celková výška [mm]: 85,5Celková délka [mm]: 130DAEWOO90342316 90375505 90375506 94786917 94788122 96216354
  • zvětšitČep ramene NIPPARTS / BLUE PRINT ‐ NI J4860905NI J4860905NIPPARTS / BLUE PRINT ‐ Čep ramene509,-ve skladu
    DAEWOO96490218
  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 9882SID 9882SIDEM ‐ Čep ramene209,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustrannýMontovací strana: Predni naprava - oboustrannyStoupání kužele: 1/6Rozměr kužele [mm]: 13,4Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s upevňujícím materiálemCHEVROLET94788122DAEWOO94788122OPEL16 03 164 16 03 120VAUXHALL90 272 683
  • zvětšitČep ramene RUVILLE ‐ RU 915314RU 915314RUVILLE ‐ Čep ramene219,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava doleMontovací strana: přední náprava doleRozměr kužele [mm]: 13,5Způsob montáže: sesroubovanyGENERAL MOTORS90140407 90272683 94788122OPEL16 03 120 16 03 164 90140407 90272683 94788122VAUXHALL90140407 90272683 94788122
  • zvětšitČep ramene TRW ‐ TRW JBJ146TRW JBJ146TRW ‐ Čep ramene319,-ve skladu
    Vozidla pro leváky/praváky: pro levo/pravostranne rizeniCHEVROLET94786917 96216354DAEWOO94788122 94786917OPEL1603164 1603120 90272683 94786917VAUXHALL90140407 90272683 94786917
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 40 78 0002SWG 40 78 0002SWAG ‐ Čep ramene249,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava doleVnější závit [mm]: M12 x 1,5Typ spojení: příčné ramenoDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s přídavným materiálemMontovací strana: přední náprava doleHmotnost [kg]: 0,644Požadovaný počet kusů: 2CHEVROLET94788122DAEWOO94788122GENERAL MOTORS90272683OPEL1603 164 1603 120VAUXHALL90272683
  • zvětšitČep ramene OPTIMAL ‐ OPT G3-019OPT G3-019OPTIMAL ‐ Čep ramene199,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdceMontovací strana: přední osaMontovací strana: tlačítkoMontovací strana: u řidiče / u spolujezdceDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímRozměr kužele [mm]: 13,5Vnější závit [mm]: M12 x 1,50 RHT MDAEWOO1603120 94788122OPEL1603120 1603164VAUXHALL1603164 90140407 90272683 94788122
    vseobecne informaceCertifikát TÜV
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 616 010 5375ME 616 010 5375MEYLE ‐ Čep ramene209,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava pravá přední nápravaDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímVelikost závitu: M12x1,5Délka [mm]: 40Montovací strana: pravá přední nápravaMontovací strana: levá přední nápravaDAEWOO90342316 94788122 94786917 96216354GENERAL MOTORS94786917 90272683OPEL16 03 164VAUXHALL16 03 164
  • zvětšitČep ramene MONROE ‐ MO L24104MO L24104MONROE ‐ Čep ramene279,-ve skladu
    DAEWOO94788122OPEL1603120 1603164VAUXHALL90272683
  • zvětšitČep ramene NK ‐ NK 5043607NK 5043607NK ‐ Čep ramene229,-ve skladu
    DAEWOO94788122OPEL1603120 1603164VAUXHALL90272683
  • zvětšitČep ramene LEMFÖRDER ‐ LM 12152 05LM 12152 05LEMFÖRDER ‐ Čep ramene369,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdce vnějšíMontovací strana: přední osaMontovací strana: tlačítkoMontovací strana: u řidiče / u spolujezdceMontovací strana: vnejsiDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s upevňujícím materiálemNahrazeno12152 03
    DAEWOO947 88 122OPEL16 03 164 16 03 120VAUXHALL90 272 683
  • zvětšitČep ramene MAXGEAR ‐ MXG 72-0440MXG 72-0440MAXGEAR ‐ Čep ramene179,-ve skladu
    Použitá číslaMGZ-407007
    OPEL1603120 1603164
  • zvětšitČep ramene A.B.S. ‐ ABS 220216ABS 220216A.B.S. ‐ Čep ramene189,-ve skladu
    Rozměr kužele [mm]: 13,4Hmotnost [kg]: 0,62DAEWOO94788122OPEL1603120 1603164VAUXHALL90140407
  • zvětšitČep ramene DELPHI ‐ DF TC232DF TC232DELPHI ‐ Čep ramene209,-ve skladu
    Montovací strana: přední osaVelikost závitu: M12x1.5Montovací strana: přední osaDAEWOO94788122OPEL1603164 1603120VAUXHALL1603164 90140407 90272683
  • zvětšitČep ramene Starline ‐ 32.24.71032.24.710Starline ‐ P/L čep spodního ramena249,-ve skladu
    Montovací strana: levá praváM12

Použito ve vozidlech

Tento web využívá k některým funkcím, jako je přihlašování nebo personalizece reklam, soubory cookie. Také dovolujeme našim důvěryhodným partnerům analyzovat využívání našich stránek. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace