FEBI Čep ramene FB 41210, 41210

FEBI Čep ramene FB 41210, 41210
Výrobce:FEBI
Kód:FB 41210
Cena s DPH:655,- 399,-
Ušetříte:39 % / na 1 ks 256,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:ve středu 7. 12. 2016
Osobní odběr (po objednání):v úterý 6. 12. 2016

Parametry

Montovací strana:přední náprava - oboustranný
 tlačítko
Rozměr klíče:19
Vnější závit [mm]: M12 x 1,25
Rozměr klíče: 19
Montovací strana: tlačítko
Montovací strana: Predni naprava - oboustranny
Hmotnost [kg]: 0,33
Požadovaný počet kusů: 1
EAN:4027816412106

Logo FEBI

FEBI je jeden z největších výrobců a dodavatelů náhradních dílů pro osobní i užitkové vozy pro aftermarket. Kvalita, spolehlivost a inovace doprovází tuto německou značku již od roku 1844. Hlavní pýchou FEBI je bezpochyby známka „vyrobeno v Německu“.


Čísla OE

 MITSUBISHIMB349963-01  MB430406-01  MB518043-01  MB518044  MB518961  MB518713-01  MB860818-01  MB303771-01  MB430407-01  MB518960-01  MB241883  MB518044-01  MB349464-01  MB303521-01  MB430406  MB518713  MB430312-01  MB518043  MB518712-01  MB891789  MB518041-01  MB860817-01  MB518205-01  MB518960  MB891787  MB430409-01  MB430408-01  MB303522-01  MB518042-01  MB430407  MB891790  MB518961-01  MB303772-01  MB349964-01  MB518712  MB349463-01  MB430311-01  MB573093-01  MB891788

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitČep ramene MOOG ‐ MG MI-BJ-10371MG MI-BJ-10371 MOOG ‐ Čep ramene359,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdce   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  přední osa NahrazenoHY-BJ-0173, HY-BJ-1630
     HYUNDAI5450322A00  5450325A00  5450331600  5452031600  5453025A00  5453031600 KIA5450322A00  5450325A00  5450331600  5452031600  5453025A00 MITSUBISHIAW311699  MB241883  MB303374  MB303375  MB349963  MB349964  MB430350  MB430351  MB518041  MB518042  MB518205  MB518206  MB518712  MB518713  MB518960  MB518961  MB576093  MB576094  MB860817  MB860818 PROTON5450322A00  5450325A00  5450331600  5452031600  5453025A00  5453031600 VOLVO30821650  30821651
  • zvětšitČep ramene NIPPARTS / BLUE PRINT ‐ NI J4865004NI J4865004 NIPPARTS / BLUE PRINT ‐ Čep ramene289,-ve skladu
      Celková výška [mm]:  80,5   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s korunovou matici  MITSUBISHIAW311699  MB241883  MB349963  MB349964  MB518041  MB518042  MB518960  MB518961  MB860817  MB860818
  • zvětšitČep ramene LEMFÖRDER ‐ LM 11851 02LM 11851 02 LEMFÖRDER ‐ Čep ramene369,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdce   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce Nahrazeno11851 01
     MITSUBISHIMB 303375  AW 311699  MB 349964  MB 430351  MB 576093  MB 349963  MB 518042  MB 518961  MB 518712  MB 303374  MB 576094  MB 430350  MB 860817  MB 518205  MB 518206  MB 860818  MB 518713  MB 518041  MB 518960  MB 241883
  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 71280SID 71280 SIDEM ‐ Čep ramene249,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava dole   Montovací strana:  přední náprava dole   Stoupání kužele:  1/8   Rozměr kužele [mm]:  15   Vnější průměr [mm]:  39,8   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s upevňujícím materiálem   Rozměr závitu 1:  MM12x1.5R   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  Pro montaz je nutne specialni naradi  MITSUBISHIPart of  AW 311699*  MB 241883*  MB 303374*  MB 303375*  MB 349963*  MB 349964*  MB 430350*  MB 430351*  MB 518041*  MB 518042*  MB 518205*  MB 518206*  MB 518712*  MB 518713*  MB 518960*  MB 518961*  MB 576093*  MB 576094*  MB 860817*  MB 860818* VOLVOPart of  30 821 650*  30 821 651*
  • zvětšitČep ramene TRW ‐ TRW JBJ174TRW JBJ174 TRW ‐ Čep ramene379,-ve skladu
      Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Pro OE číslo:  30863989   Pro OE číslo:  30863988   Vozidla pro leváky/praváky:  pro levo/pravostranne rizeni   Pro OE číslo:  MB241883   Pro OE číslo:  30864209   Pro OE číslo:  30887470   Pro OE číslo:  30887033   Pro OE číslo:  30864208   Pro OE číslo:  30887469   Pro OE číslo:  30887025   Velikost závitu:  M12*1.25   Rozměr kužele [mm]:  15   Stoupání kužele:  1:8 NahrazenoJBJ657
     HYUNDAI5453025000 MITSUBISHIMB57309301  MB57309401  MB57309801  MB86081701  MB86081801  MB51896001  MB891788  MB51871301  MB891787  AW311699  MB51871201  MB51820501  MB51804201  MB51804101  MB34996401  MB34996301  MB51896101  MB891790  MB518961  MB518712  MB518713 VOLVO30863988  30863989  30864208  30864209  30887025  30887033  30887469  30887470  MB241883  30859604  30859605
  • Čep ramene LEMFÖRDER ‐ LM 11851LM 11851 LEMFÖRDER ‐ Čep ramene359,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdce   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce
  • zvětšitČep ramene RTS ‐ RTS 93-09722RTS 93-09722 RTS ‐ Čep ramene339,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný tlačítko   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Montovací strana:  tlačítko   Vnejsi prumer 1 [mm]:  39,7   Vnější závit 2 [mm]:  M12x1,25   Hmotnost [kg]:  0,32  MITSUBISHIMR179480  MB430350  MB430351  AW311699  MB241883  MB303374  MB303375  MB518041  MB349964  MR179479  MB518042  MB518205  MB518206  MB518712  MB891787  MB349963  MB518713  MB891788  MN133618  MB860818  MB860817  MB573098  MB573094  MB573093  MB518961  MB518960  MN133617
  • zvětšitČep ramene ASHIKA ‐ ASH 73-05-512ASH 73-05-512 ASHIKA ‐ Čep ramene229,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  tlačítko   Číslo technické informace:  Ball joint   Průměr [mm]:  40   Celková výška [mm]:  82   Průměr zapuštění [mm]:  15   Vnější závit 1 [mm]:  12 x 1,25  MITSUBISHIAW311699  MB241883  MB303374  MB303375  MB349963  MB349964  MB430311  MB430350  MB430351  MB518041  MB518042  MB518205  MB518206  MB518712  MB518713  MB518960  MB518961  MB576093  MB576094  MB860817  MB860818
  • zvětšitČep ramene MONROE ‐ MO L42010MO L42010 MONROE ‐ Čep ramene269,-ve skladu
    NahrazenoL43501, L43517
     MITSUBISHIMB303374  MB303375 VOLVO30821650  30821651
  • zvětšitČep ramene RUVILLE ‐ RU 918441RU 918441 RUVILLE ‐ Čep ramene379,-ve skladu
      Vnější průměr [mm]:  40   Rozměr kužele [mm]:  15  HYUNDAI54503-25A00  54503-31600  54503-38A00 MITSUBISHIMB 5189 6101  MB241883  MB303375 VOLVO30821650*  30821651*
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 80 94 1210SWG 80 94 1210 SWAG ‐ Čep ramene439,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný tlačítkoRozměr klíče: 19   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,25   Rozměr klíče:  19   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Hmotnost [kg]:  0,33   Požadovaný počet kusů:  1  MITSUBISHIMB349963-01  MB303771-01  MB518713  MB518960  MB430409-01  MB303522-01  MB303772-01  MB891788  MB518712  MB430407  MB518044  MB303521-01  MB891790  MB518713-01  MB518960-01  MB518043-01  MB891787  MB518044-01  MB349964-01  MB518961  MB860818-01  MB518042-01  MB349463-01  MB430311-01  MB518043  MB430408-01  MB518041-01  MB430407-01  MB860817-01  MB430312-01  MB518205-01  MB891789  MB430406-01  MB241883  MB430406  MB518961-01  MB573093-01  MB518712-01  MB349464-01
    vseobecne informaces pojistnou maticí a bezpečnostním kroužkem
  • zvětšitČep ramene A.B.S. ‐ ABS 220157ABS 220157 A.B.S. ‐ Čep ramene289,-ve skladu
      Velikost závitu:  MM12X1.5 RHT   Rozměr kužele [mm]:  15   Hmotnost [kg]:  0,34  MITSUBISHIMB 241883
  • zvětšitČep ramene DELPHI ‐ DF TC592DF TC592 DELPHI ‐ Čep ramene289,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Velikost závitu:  M12x1.25   Montovací strana:  přední osa  MITSUBISHIMB576094  MB860817  MB576093  MB518961  MB518960  MB518713  MB518712  MB518206  MB518205  MB518041  MB430351  MB430350  MB349964  MB349963  MB303375  MB303374  MB860818  MB241883  AW311699  MB518042 VOLVO30821650  30821651

Použito ve vozidlech