DELPHI Tyč / vzpěra stabilizátoru DF TC1806, TC1806

DELPHI Tyč / vzpěra stabilizátoru DF TC1806, TC1806
Výrobce:DELPHI
Kód:DF TC1806
Cena s DPH:669,- 299,-
Ušetříte:55 % / na 1 ks 370,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem2 ks ve skladu
Doručíme:ve čtvrtek 8. 12. 2016
Osobní odběr (po objednání):ve středu 7. 12. 2016

Parametry

Velikost závitu: M10x1.5
Tyč / vzpěra: spojovací tyč
EAN:5012759406045

Logo DELPHI

DELPHI je bezpochyby přední výrobce elektroniky a technologií využívaných v automobilovém průmyslu. Produkty vytváří tak, aby byly propracované, bezpečné a hlavně co možná nejvýkonnější. Tato americká společnost působí na trh od roku 1997.


Čísla OE

 ALFA ROMEO55700753  50515276  51805870 FIAT55700753  51805870  50531823  50515276 OPEL350175  350616 VAUXHALL13321280  55700753

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MOOG ‐ MG FI-LS-4548MG FI-LS-4548 MOOG ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru509,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč NahrazenoOP-LS-4704
     ALFA ROMEO50515276 FIAT50515276  55700753 OPEL350175 VAUXHALL55700753
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru LEMFÖRDER ‐ LM 31992 01LM 31992 01 LEMFÖRDER ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru489,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa u řidiče + u spolujezdce   Tyč / vzpěra:  kyvná tyč   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce   Délka [mm]:  300   Roura, potrubí - ∅ [mm]:  9   Velikost závitu:  M10x1,5  OPEL3 50 175  13321280  55700753  3 50 616 VAUXHALL3 50 175  13321280  55700753  3 50 616
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru SIDEM ‐ SID 19068SID 19068 SIDEM ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru309,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Délka 1 [mm]:  301,5   Rozměr závitu 1:  MM10x1.5R  ALFA ROMEO557 00 753  505 31 823 FIAT557 00 753  505 31 823 OPEL3 50 616  3 50 175 VAUXHALL13 321 280  55 700 753
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru TRW ‐ TRW JTS547TRW JTS547 TRW ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru409,-ve skladu
      Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Vozidla pro leváky/praváky:  pro levo/pravostranne rizeni  ALFA ROMEO55700753  50515276  51805870 FIAT55700753  50515276  51805870 OPEL350616  13321280  350175  55700753 VAUXHALL55700753  13321280
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru SWAG ‐ SWG 70 92 7414SWG 70 92 7414 SWAG ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru439,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Délka [mm]:  301   Vnější průměr [mm]:  9   Vnější závit [mm]:  M10 x 1,5   Materiál:  ocel   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Povrch:  pozinkovaný   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Hmotnost [kg]:  0,390   Požadovaný počet kusů:  2  ALFA ROMEO55700753  50515276 FIAT55700753  50515276 GENERAL MOTORS55700753  13321280 OPEL350 175  350 616  0350 175  0350 616 VAUXHALL55700753  13321280
    vseobecne informaces pojistnými maticemi
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru RTS ‐ RTS 97-90386RTS 97-90386 RTS ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru399,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Vnější závit 2 [mm]:  M10x1,5   Délka [mm]:  300   Hmotnost [kg]:  0,398  ALFA ROMEO55700753  51805870  50515276 FIAT50515276  51805870  55700753 OPEL350175  350616 VAUXHALL13321280
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MEYLE ‐ ME 616 060 0012/HDME 616 060 0012/HD MEYLE ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru389,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava pravá přední náprava   Rozměr závitu 2:  M10x1,5   Rozměr závitu 1:  M10x1,5   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s nastavcem klice   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Délka [mm]:  301   Montovací strana:  pravá přední náprava   Montovací strana:  levá přední náprava   Verze pro těžký výkon   ALFA ROMEO55700753  50531823  50515276  51805870 FIAT51805870  50531823  55700753  50515276 GENERAL MOTORS13321280  55700753 LANCIA50515276 OPEL03 50 616  3 50 175  3 50 616 VAUXHALL03 50 616  3 50 616
    vseobecne informace4 year warranty for MEYLE HD parts (more infos under
    www.meyle.com)
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru NK ‐ NK 5112314NK 5112314 NK ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru269,-ve skladu
      Délka [mm]:  301   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč  ALFA ROMEO51515276  55700753 ALFAROME/FIAT/LANCI50515276  51805870 FIAT50531823  55700753 OPEL13321280  350175  350616 VAUXHALL55700753
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru FEBI ‐ FB 27414FB 27414 FEBI ‐ Tyčka stabilizátoru PROKIT389,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Délka [mm]:  301   Vnější průměr [mm]:  9   Vnější závit [mm]:  M10 x 1,5   Materiál:  ocel   Tyč / vzpěra:  spojovací tyč   Povrch:  pozinkovaný   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Hmotnost [kg]:  0,390   Požadovaný počet kusů:  2  ALFA ROMEO55700753  50515276 FIAT50515276  55700753 GENERAL MOTORS55700753  13321280 OPEL0350 175  350 616  350 175  0350 616 VAUXHALL55700753  13321280
    vseobecne informaces pojistnými maticemi

Použito ve vozidlech