... e-shop s autodíly!

DELPHI Tyč / vzpěra stabilizátoru DF TC1506, TC1506

DELPHI Tyč / vzpěra stabilizátoru DF TC1506, TC1506
Výrobce:DELPHI
Kód:DF TC1506
Cena s DPH:661,- 199,-
Ušetříte:70 % / na 1 ks 462,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:v pondělí 27. 11. 2017
Osobní odběr (po objednání):v pátek 24. 11. 2017

Parametry

Velikost závitu:M10x1.25
Tyč / vzpěra:spojovací tyč
EAN:5012759380185

Logo DELPHI
DELPHI je bezpochyby přední výrobce elektroniky a technologií využívaných v automobilovém průmyslu. Produkty vytváří tak, aby byly propracované, bezpečné a hlavně co možná nejvýkonnější. Tato americká společnost působí na trh od roku 1997.


Čísla OE

CHEVROLET96403099DAEWOO96403099

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru  ‐ 70.35.73770.35.737L tyčka stabilizátoru349,-ve skladu
    Montovací strana: leváMontovací strana: levá přední nápravaTyč / vzpěra: spojovací tyč
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru NIPPARTS / BLUE PRINT ‐ NI J4960904NI J4960904NIPPARTS / BLUE PRINT ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru479,-ve skladu
    Vnější závit [mm]: M10X1,25Tyč / vzpěra: spojovací tyčDélka [mm]: 275Konstrukční výška 1 [mm]: 40CHEVROLET96403099
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru RTS ‐ RTS 97-03150-2RTS 97-03150-2RTS ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru249,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední nápravaMontovací strana: levá přední nápravaTyč / vzpěra: spojovací tyčVnější závit 2 [mm]: M10x1,25Délka [mm]: 271,8Hmotnost [kg]: 0,300AEC5115008CHEVROLET96403099DAEWOO96403099
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru OPTIMAL ‐ OPT G7-1281OPT G7-1281OPTIMAL ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru269,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední osaMontovací strana: přední osaMontovací strana: leváTyč / vzpěra: spojovací tyčCHEVROLET96403099DAEWOO96403099
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru HERTH+BUSS JAKOPARTS ‐ JAK J4960904JAK J4960904HERTH+BUSS JAKOPARTS ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru329,-ve skladu
    Tyč / vzpěra: spojovací tyčDélka [mm]: 246Rozměr závitu 1: M10x1,25Rozměr závitu 2: M10x1,25DAEWOO96403099
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MEYLE ‐ ME 29-16 060 0008/HDME 29-16 060 0008/HDMEYLE ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru349,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední nápravaRozměr závitu 2: M10x1,5Rozměr závitu 1: M10x1,5Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s nastavcem kliceTyč / vzpěra: spojovací tyčDélka [mm]: 270Montovací strana: levá přední nápravaVerze pro těžký výkon Párová čísla výrobku: 29-16 060 0007/HDBUICK (SGM)96403099CHEVROLET96403099DAEWOO96403099
    vseobecne informace4 year warranty for MEYLE HD parts (more infos under
    www.meyle.com)
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru SIDEM ‐ SID 89068SID 89068SIDEM ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru379,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední nápravaMontovací strana: levá přední nápravaTyč / vzpěra: spojovací tyčDélka 1 [mm]: 271Rozměr závitu 1: MM10X1.5RCHEVROLET96403099DAEWOO96403099
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru TRW ‐ TRW JTS7578TRW JTS7578TRW ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru359,-ve skladu
    Délka [mm]: 271Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímTyč / vzpěra: spojovací tyčVozidla pro leváky/praváky: pro levo/pravostranne rizeniPárová čísla výrobku: JTS7579Velikost závitu: M10*1.25NahrazenoJTS565
    BUICK96403099BUICK (SGM)5499678 96403099CHEVROLET96403099DAEWOO96403099HOLDEN96403099
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru NK ‐ NK 5115008NK 5115008NK ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru329,-ve skladu
    Délka [mm]: 272Tyč / vzpěra: spojovací tyčDAEWOO96403099
  • no image availableMXG 72-1763MAXGEAR ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru132,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední nápravaMontovací strana: levá přední nápravaTyč / vzpěra: spojovací tyčPoužitá číslaMGZ-219001
    CHEVROLET96403099 96 403 099DAEWOO96403099 96 403 099
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru MONROE ‐ MO L21608MO L21608MONROE ‐ Tyč / vzpěra stabilizátoru349,-ve skladu
    Tyč / vzpěra: spojovací tyčCHEVROLET9640-3099DAEWOO96403099
  • zvětšitTyč / vzpěra stabilizátoru FEBI ‐ FB 27514FB 27514FEBI ‐ Tyčka stabilizátoru PROKIT269,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední nápravaPárová čísla výrobku: 27515Délka [mm]: 271,5Vnější průměr [mm]: 8Vnější závit [mm]: M10 x 1,25Materiál: ocelTyč / vzpěra: spojovací tyčPovrch: lakovánoMontovací strana: levá přední nápravaHmotnost [kg]: 0,340Požadovaný počet kusů: 1CHEVROLET96403099DAEWOO96403099
    vseobecne informaces pojistnými maticemi

Použito ve vozidlech

Tento web využívá k některým funkcím, jako je přihlašování nebo personalizece reklam, soubory cookie. Také dovolujeme našim důvěryhodným partnerům analyzovat využívání našich stránek. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace