... e-shop s autodíly!

DELPHI Čep ramene DF TC1085, TC1085

DELPHI Čep ramene DF TC1085, TC1085
Výrobce:DELPHI
Kód:DF TC1085
Cena s DPH:515,- 279,-
Ušetříte:46 % / na 1 ks 236,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:ve čtvrtek 25. 5. 2017
Osobní odběr (po objednání):ve středu 24. 5. 2017

Parametry

Montovací strana:přední osa
Velikost závitu:M12x1.5
Montovací strana:přední osa
EAN:5012759239377

Logo DELPHI
DELPHI je bezpochyby přední výrobce elektroniky a technologií využívaných v automobilovém průmyslu. Produkty vytváří tak, aby byly propracované, bezpečné a hlavně co možná nejvýkonnější. Tato americká společnost působí na trh od roku 1997.


Čísla OE

SEAT6Q0 407 366A 6Q0 407 366MSKODA6Q0 407 366A 6Q0 407 366B 6Q0 407 366MVW6Q0 407 366B 6Q0 407 366M 6Q0 407 366A

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 19408FB 19408FEBI ‐ Čep ramene289,-ve skladu
    Párová čísla výrobku: 19406Vnější závit [mm]: M12 x 1,5Hmotnost [kg]: 0,331Požadovaný počet kusů: 1AUDI8Z0 407 366 ASEAT6Q0 407 366 E 6Q0 407 366 D 6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 ASKODA6Q0 407 366 D 6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 EVW5Z0 407 366 B 6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 D 6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 E
    vseobecne informaces pojistnou maticí
     závislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšitČep ramene MOOG ‐ MG SK-BJ-0414MG SK-BJ-0414MOOG ‐ Čep ramene389,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední osa tlačítkoMontovací strana: praváMontovací strana: tlačítkoMontovací strana: přední osaAUDI8Z0407366ASEAT6Q0407366A 6Q0407366MSKODA6Q0407366A 6Q0407366B 6Q0407366MVW6Q0407366A 6Q0407366B 6Q0407366M
  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 57083SID 57083SIDEM ‐ Čep ramene259,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava přední osa tlačítkoMontovací strana: tlačítkoMontovací strana: pravá přední nápravaStoupání kužele: 1/5Rozměr kužele [mm]: 14,8Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s upevňujícím materiálemRozměr závitu 1: MM12X1.5RAUDI6Q0 407 366 A 8Z0 407 366 ASEAT6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 BSKODA6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 BVW6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 B
  • zvětšitČep ramene RUVILLE ‐ RU 917813RU 917813RUVILLE ‐ Čep ramene319,-ve skladu
    Rozměr kužele [mm]: 15AUDI8Z0 407 366 ASKODA6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 B 6Q0 407 366 M
  • zvětšitČep ramene TRW ‐ TRW JBJ703TRW JBJ703TRW ‐ Čep ramene469,-ve skladu
    Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímHmotnost [kg]: 0,530Vozidla pro leváky/praváky: pro levo/pravostranne rizeniPárová čísla výrobku: JBJ702Velikost závitu: M12*1.5AUDI5Z0407366B 6Q0407366D 6Q0407366FSEAT6Q0407366M 6Q0407366A 5Z0407366B 6Q0407366D 6Q0407366FSKODA6Q0407366M 6Q0407366A 5Z0407366B 6Q0407366D 6Q0407366FVAG6Q0407366A 6Q0407366MVW6Q0407366A 6Q0407366M 5Z0407366B 6Q0407366D 6Q0407366F
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 30 91 9408SWG 30 91 9408SWAG ‐ Čep ramene349,-ve skladu
    Párová čísla výrobku: 30 91 9406Vnější závit [mm]: M12 x 1,5Hmotnost [kg]: 0,331Požadovaný počet kusů: 1AUDI8Z0 407 366 ASEAT6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 D 6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 ESKODA6Q0 407 366 D 6Q0 407 366 E 6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 AVW6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 E 6Q0 407 366 D 5Z0 407 366 B 6Q0 407 366 M
    vseobecne informaces pojistnou maticí
     závislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 30 91 9412SWG 30 91 9412SWAG ‐ Čep ramene399,-ve skladu
    Párová čísla výrobku: 30 91 9410Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s přídavným materiálemHmotnost [kg]: 0,489Požadovaný počet kusů: 1SEAT6Q0 407 366 M S1 6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 A S1 6Q0 407 366 ASKODA6Q0 407 366 M S1 6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 A S1 6Q0 407 366 AVW6Q0 407 366 A S1 6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 M S1 6Q0 407 366 M
    vseobecne informacezávislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 116 010 0008ME 116 010 0008MEYLE ‐ Čep ramene359,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava tlačítkoDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímVelikost závitu: M12x1,5Montovací strana: tlačítkoMontovací strana: pravá přední nápravaPárová čísla výrobku: 116 010 0007AUDI8Z0 407 366 ASEAT6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 MSKODA6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 MVW6Q0 407 366 F 6Q0 407 366 D 6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 MVW (SVW)6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 M
  • zvětšitČep ramene MONROE ‐ MO L29563MO L29563MONROE ‐ Čep ramene359,-ve skladu
    Požadovaný počet kusů: 1AUDI6Q0 407 366 A 8Z0 407 366 ASEAT6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 MSKODA6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 MVW5Z0 407 366 B 6Q0 407 366 A
  • zvětšitČep ramene NK ‐ NK 5044304NK 5044304NK ‐ Čep ramene279,-ve skladu
    AUDI8Z0407366ASKODA6Q0407366A 6Q0407366MVW5Z0407366B
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 19412FB 19412FEBI ‐ Čep ramene PROKIT329,-ve skladu
    Párová čísla výrobku: 19410Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s přídavným materiálemHmotnost [kg]: 0,500Požadovaný počet kusů: 1SEAT6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 M S1 6Q0 407 366 A S1 6Q0 407 366 ASKODA6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 A S1 6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 M S1VW6Q0 407 366 A 6Q0 407 366 A S1 6Q0 407 366 M 6Q0 407 366 M S1
    vseobecne informacezávislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšitČep ramene Starline ‐ 40.16.71040.16.710Starline ‐ P čep spodního ramena309,-ve skladu
    Montovací strana: pravá

Použito ve vozidlech