DELPHI Čep ramene DF TC1084, TC1084

DELPHI Čep ramene DF TC1084, TC1084
Výrobce:DELPHI
Kód:DF TC1084
Cena s DPH:503,- 279,-
Ušetříte:45 % / na 1 ks 224,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem1 ks v prodejně (ve skladu 2 ks)
Doručíme:v pondělí 12. 12. 2016
Osobní odběr:Ihned

Parametry

Montovací strana:přední osa
Velikost závitu: M12x1.5
Montovací strana: přední osa
EAN:5012759239360

Logo DELPHI

DELPHI je bezpochyby přední výrobce elektroniky a technologií využívaných v automobilovém průmyslu. Produkty vytváří tak, aby byly propracované, bezpečné a hlavně co možná nejvýkonnější. Tato americká společnost působí na trh od roku 1997.


Čísla OE

 SEAT6Q0 407 365M  6Q0 407 365A SKODA6Q0 407 365M  6Q0 407 365B  6Q0 407 365A VW6Q0 407 365A  6Q0 407 365B  6Q0 407 365M

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 19406FB 19406 FEBI ‐ Čep ramene309,-ve skladu
      Párová čísla výrobku:  19408   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,5   Hmotnost [kg]:  0,331   Požadovaný počet kusů:  1  AUDI8Z0 407 365 A SEAT6Q0 407 365 D  6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 E  6Q0 407 365 M SKODA6Q0 407 365 D  6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 M  6Q0 407 365 E VW6Q0 407 365 M  6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 E  5Z0 407 365 B  6Q0 407 365 D
    vseobecne informaces pojistnou maticí
     závislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšitČep ramene MOOG ‐ MG SK-BJ-0413MG SK-BJ-0413 MOOG ‐ Čep ramene379,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední osa tlačítko   Montovací strana:  levá   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  přední osa  AUDI8Z0407365A SEAT6Q0407365A  6Q0407365M SKODA6Q0407365A  6Q0407365B  6Q0407365M VW6Q0407365A  6Q0407365B  6Q0407365M
  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 57082SID 57082 SIDEM ‐ Čep ramene259,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava přední osa tlačítko   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  levá přední náprava   Stoupání kužele:  1/5   Rozměr kužele [mm]:  14,8   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s upevňujícím materiálem   Rozměr závitu 1:  MM12X1.5R  AUDI6Q0 407 365 A  8Z0 407 365 A SEAT6Q0 407 365 M  6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 B SKODA6Q0 407 365 M  6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 B VW6Q0 407 365 M  6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 B
  • zvětšitČep ramene TRW ‐ TRW JBJ702TRW JBJ702 TRW ‐ Čep ramene459,-ve skladu
      Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Hmotnost [kg]:  0,529   Vozidla pro leváky/praváky:  pro levo/pravostranne rizeni   Párová čísla výrobku:  JBJ703   Velikost závitu:  M12*1.5  AUDI5Z0407365B  6Q0407365D  6Q0407365F SEAT6Q0407365M  6Q0407365A  5Z0407365B  6Q0407365D  6Q0407365F SKODA6Q0407365A  6Q0407365M  5Z0407365B  6Q0407365D  6Q0407365F VAG6Q0407365A  6Q0407365M VW6Q0407365A  6Q0407365M  5Z0407365B  6Q0407365D  6Q0407365F
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 30 91 9406SWG 30 91 9406 SWAG ‐ Čep ramene399,-ve skladu
      Párová čísla výrobku:  30 91 9408   Vnější závit [mm]:  M12 x 1,5   Hmotnost [kg]:  0,331   Požadovaný počet kusů:  1  AUDI8Z0 407 365 A SEAT6Q0 407 365 M  6Q0 407 365 E  6Q0 407 365 D  6Q0 407 365 A SKODA6Q0 407 365 E  6Q0 407 365 M  6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 D VW6Q0 407 365 M  6Q0 407 365 E  6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 D  5Z0 407 365 B
    vseobecne informaces pojistnou maticí
     závislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšitČep ramene SWAG ‐ SWG 30 91 9410SWG 30 91 9410 SWAG ‐ Čep ramene449,-ve skladu
      Párová čísla výrobku:  30 91 9412   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Hmotnost [kg]:  0,500   Požadovaný počet kusů:  1  SEAT6Q0 407 365 M S1  6Q0 407 365 M  6Q0 407 365 A S1  6Q0 407 365 A SKODA6Q0 407 365 A S1  6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 M S1  6Q0 407 365 M VW6Q0 407 365 M S1  6Q0 407 365 M  6Q0 407 365 A S1  6Q0 407 365 A
    vseobecne informacezávislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 116 010 0007ME 116 010 0007 MEYLE ‐ Čep ramene419,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava tlačítko   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Velikost závitu:  M12x1,5   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  levá přední náprava   Párová čísla výrobku:  116 010 0008  AUDI8Z0 407 365 A SEAT6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 M SKODA6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 M VW6Q0 407 365 F  6Q0 407 365 D  6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 M VW (SVW)6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 M
  • zvětšitČep ramene MONROE ‐ MO L29564MO L29564 MONROE ‐ Čep ramene349,-ve skladu
      Požadovaný počet kusů:  1  AUDI6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 B  6Q0 407 365 M  8Z0 407 365 A SEAT6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 M SKODA6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 M VW5Z0 407 365 B  6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 B  6Q0 407 365 M  8Z0 407 365 A
  • zvětšitČep ramene NK ‐ NK 5044303NK 5044303 NK ‐ Čep ramene279,-ve skladu
     AUDI6Q0407365B  6Q0407365M  8Z0407365A SKODA6Q0407365A  6Q0407365M VW5Z0407365B  6Q0407365B  6Q0407365M  8Z0407365A
  • zvětšitČep ramene FRAP ‐ FRP 2376FRP 2376 FRAP ‐ Čep ramene189,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Montovací strana:  přední osa  SEAT6Q0407365A  6Q0407365M SKODA6Q0407365A  6Q0407365M VW6Q0407365A  6Q0407365M
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 19410FB 19410 FEBI ‐ Čep ramene PROKIT389,-ve skladu
      Párová čísla výrobku:  19412   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Hmotnost [kg]:  0,51   Požadovaný počet kusů:  1  SEAT6Q0 407 365 A S1  6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 M  6Q0 407 365 M S1 SKODA6Q0 407 365 A S1  6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 M  6Q0 407 365 M S1 VW6Q0 407 365 A S1  6Q0 407 365 A  6Q0 407 365 M S1  6Q0 407 365 M
    vseobecne informacezávislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšitČep ramene Starline ‐ 40.16.71140.16.711 Starline ‐ L čep spodního ramena309,-ve skladu
    Montovací strana: levá

Použito ve vozidlech