DELPHI Čep ramene DF TC1006, TC1006

DELPHI Čep ramene DF TC1006, TC1006
Výrobce:DELPHI
Kód:DF TC1006
Cena s DPH:463,- 309,-
Ušetříte:33 % / na 1 ks 154,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem2 ks ve skladu
Doručíme:ve středu 7. 12. 2016
Osobní odběr (po objednání):v úterý 6. 12. 2016

Parametry

Montovací strana:přední osa
Velikost závitu: M12x1.25
Montovací strana: přední osa
EAN:5012759238936

Logo DELPHI

DELPHI je bezpochyby přední výrobce elektroniky a technologií využívaných v automobilovém průmyslu. Produkty vytváří tak, aby byly propracované, bezpečné a hlavně co možná nejvýkonnější. Tato americká společnost působí na trh od roku 1997.


Čísla OE

 TOYOTA43308-59035

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitČep ramene MOOG ‐ MG TO-BJ-2274MG TO-BJ-2274 MOOG ‐ Čep ramene359,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdce   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  přední osa  CITROËN4330859035  part of 4806859035  part of 4806959035 PEUGEOT4330859035  part of 4806859035  part of 4806959035 TOYOTA4330859035  part of 4806859035  part of 4806959035
  • zvětšitČep ramene NIPPARTS / BLUE PRINT ‐ NI J4862039NI J4862039 NIPPARTS / BLUE PRINT ‐ Čep ramene549,-ve skladu
      Výška [mm]:  80,5   Vnější závit [mm]:  M12x1,25  TOYOTA43308-09010  43308-09070  43308-09080  43308-0H010  43308-59035  43308-59095
  • zvětšitČep ramene LEMFÖRDER ‐ LM 29904 01LM 29904 01 LEMFÖRDER ‐ Čep ramene709,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdce   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce Nahrazeno29904
     CITROËN3521 L3  3520 Q2 PEUGEOT3521 L3  3520 Q2 TOYOTA48068-59035  48069-59035  48068-09040  48069-09041  48069-OH010  48068-09041  48068-OH010  48069-09040
  • zvětšitČep ramene RUVILLE ‐ RU 926930RU 926930 RUVILLE ‐ Čep ramene389,-ve skladu
      Typ spojení:  pro příčné závěsné rameno   Vnější průměr [mm]:  36,8   Rozměr kužele [mm]:  13,4  CITROËN3520.Q2*  3521.L3* PEUGEOT3520.Q2*  3521.L3* TOYOTA43308-59035
  • zvětšitČep ramene TRW ‐ TRW JBJ710TRW JBJ710 TRW ‐ Čep ramene509,-ve skladu
      Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Pro OE číslo:  48069-59035   Pro OE číslo:  48068-59035   Pro OE číslo:  3521L3   Pro OE číslo:  3520Q2   Pro OE číslo:  48069-0H010   Pro OE číslo:  48068-0H010   Vozidla pro leváky/praváky:  pro levo/pravostranne rizeni  CITROËN4806859035  4806959035  3520Q2  3521L3  480680H010  480690H010 PEUGEOT4806859035  4806959035  3520Q2  3521L3  480680H010  480690H010 TOYOTA4806859035  4806959035  3520Q2  3521L3  480680H010  480690H010
  • Čep ramene LEMFÖRDER ‐ LM 29904LM 29904 LEMFÖRDER ‐ Čep ramene859,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko u řidiče + u spolujezdce   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  u řidiče / u spolujezdce
  • zvětšitČep ramene RTS ‐ RTS 93-02523RTS 93-02523 RTS ‐ Čep ramene369,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný tlačítko   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Montovací strana:  tlačítko   Vnejsi prumer 1 [mm]:  36,75   Vnější závit 2 [mm]:  M12x1,25   Hmotnost [kg]:  0,264  CITROËN3521.L3  3520.Q2 PEUGEOT3520.Q2  3521.L3 TOYOTA43308-19176  43308-09080  43308-59065  43308-09010  43308-09071  43308-09081  43308-0H010  43308-59035  43308-59095  48068-0H010  48068-59035  48069-0H010  48069-59035  43308-09070
  • zvětšitČep ramene HERTH+BUSS JAKOPARTS ‐ JAK J4862039JAK J4862039 HERTH+BUSS JAKOPARTS ‐ Čep ramene269,-ve skladu
      Rozměr kužele [mm]:  13,5   Stoupání kužele:  1/6   Rozměr závitu 1:  M12x1,25  TOYOTA43308-59035
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 30-16 010 0027ME 30-16 010 0027 MEYLE ‐ Čep ramene299,-ve skladu
    Montovací strana: levá přední náprava pravá přední náprava tlačítko   Rozměr závitu 1:  M12x1,25   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Vnější průměr [mm]:  37   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  pravá přední náprava   Montovací strana:  levá přední náprava  CITROËN3521.L3  3520.Q2 PEUGEOT3521.L3  3520.Q2 TOYOTA48069-59135  48069-59095  48069-59035  48069-0H010  48068-59145  48068-59135  48068-59035  48068-0H010
  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 45986SID 45986 SIDEM ‐ Čep ramene259,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Stoupání kužele:  1/6   Rozměr kužele [mm]:  13,5   Vnější průměr [mm]:  36,7   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s upevňujícím materiálem   Rozměr závitu 1:  MM12X1.25R   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  Pro montaz je nutne specialni naradi  CITROËNPart of  3520 Q2*  3521 L3* PEUGEOTPart of  3520 Q2*  3521 L3* SUBARUPart of  48069 09040*  48068 09040* TOYOTAPart of  48069 09040*  48069 0H010*  48069 19156*  48069 59125*  48069 59135*  48069 79015*  48068 09040*  48068 0H010*  48068 19176*  48068 59135*  48068 59145*  48068 79015*
  • zvětšitČep ramene MAXGEAR ‐ MXG 72-1570MXG 72-1570 MAXGEAR ‐ Čep ramene177,-ve skladu
    Použitá číslaMGZ-416004
  • zvětšitČep ramene Starline ‐ 90.70.71090.70.710 Starline ‐ P/L čep spodního ramena229,-ve skladu
    Montovací strana: levá pravá

Použito ve vozidlech