Dětské autosedačky

Chcete-li zvýšit jízdní komfort pro sebe a další pasažéry nebo více zabezpečit váš vůz, pak v kategorii autopříslušenství naleznete to, co hledáte od audia, videa, přes elektropříslušenství až po navigace a autoalarmy.

Druh zboží
   
 • zvětšitDětská sedačka  ‐ DO CYB514104004.10DO CYB514104004.10 Aton 3 Charcoal 20144 349,-ve skladu
   Autosedačka  Skupina 0+ (0 - 13 kg)  Pro děti od narození až do cca  18 měsíců.  CYBEX ATON 3 - třetí generace úspěšné dětské autosedačky  Aton 3 vzbuzuje stejné naděje na úspěch  Jako jeho předchůdce  Výhrami oceněná autosedačka Aton 2  Mimo jiné také výherce testu Stiftung Warentest 6/2012 ve skupině 0+.  Nové bezpečnostní prvky  Např  Výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásu  Vylepšuje excelentní ochranu v případě nehody  V kombinaci s energii pohlcující skořepinou  Testovaným L.S.P  Systémem a novými prvky jako např.: velká XXL sluneční stříška Je tato autosedačka perfektní i pro předčasně narozené a velmi malé novorozence  Nová funkce poskytuje ideální úhel pro sezení a zajišťuje perfektní zarovnání hlavy  Krku a těla malých dětí  Výškově nastavitelná opěrka hlavy (8 pozic) - jednoduchá manipulace a perfektní ochrana  Která roste společně s dítětem  Nová 8-poziční opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů je dalším prvkem optimální ochrany při bočním nárazu autosedačky.  Výška systému pásů se automaticky nastavuje podle výšky opěrky hlavy  Pracné vyvlékání a navlékání pásů je tak problémem minulosti  Y-systém pásů je velmi efektivní a bezpečné řešení  Především pro velmi malé děti  Měkkou podložku  Připevněnou k opěrce hlavy lze také použít pro nastavení výšky dětské pánve.  L.S.P  System - Lineární ochrana při bočním nárazu  Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P  System) poskytuje více bezpečí v případě bočního nárazu.  Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P  System) systematicky absorbuje sílu bočního nárazu v lineární sérii reakcí využívajících ramenní a hlavové protektory  Ve stejný moment je kinetická energie těla  Způsobená nárazem  Absorbována ve velmi brzké fázi a hlava dítěte je aktivně vedena do bezpečné pozice.  Integrované nastavení výšky sedačky - pro vytvoření co největšího prostoru nebo největší plochy  Jelikož ještě není krční svalstvo a reflexy předčasně narozených a velmi malých dětí zcela vyvinuté  Je zde velké riziko přepadávání hlavy dopředu  Což může vést k vážným dýchacím problémům a dokonce i k zadušení.  Ve spolupráci s německými doktory a porodními asistentkami  Cybex provedl nespočet testů  Během kterých určil ideální úhel sezení dětí a vyvinul novou funkci pro zajištění co nejplošší ležící pozice  Riziko zadušení je tak znatelně sníženo  Nastavovací mechanismus poskytuje více prostoru a pohodlí i pro větší děti.  Funkce:  - měkkce polstrovaná sedací vložka: délkově i výškově nastavitelná Připevněná k opěrce hlavy.  - integrovaná XXL sklápěcí sluneční stříška: nastavitelná ve 4 krocích Se sluneční ochranou UV50+  - Y-pásy  - energii absorbující skořepina: s ochranou při bočním nárazu - cestovní systém CYBEX: prostorově úsporné cestovní řešení Příslušenství k dokoupení:  - Aton Base 2 a Aton Base 2-fix  - Zimní fusak  - Letní potah  Technické specifikace:  Hmotnost: 4.8 kg Délka (rozloženo): 63.9 cm Šířka (rozloženo): 44 cm Výška (rozloženo): 55.8 cm
 • zvětšitDětská sedačka  ‐ DO CYB513103014.10DO CYB513103014.10 Aton Cobblestone 20144 029,-ve skladu
   Autosedačka CYBEX ATON  ECE R-44/04  Skupina 0+  0-13 kg (0-cca 18 měsíců)  S lepší bezpečností  Designem a funkčností  Lehký a překvapivě prostorný  CYBEX Aton je perfektní pro rodiče na cestách.  Aton tvoří část cestovního systému CYBEX  Který je lehce připojitelný ke kočárkům CYBEX a jiným kočárkům pomocí jednoduchého adaptéru  Nabízející rodičům novou dimenzi mobility.  Extrémně lehká a prostorná autosedačka CYBEX Aton vyhrála hlavní cenu německého časopisu Stiftung Warentest 06/09 ve skupině 0+ bez základny.  Základny(báze) pro Aton:  Bezpečná a snadná instalace pro vysoký komfort.  Autosedačka se nasadí přímo na základnu  Obtížná montáž autosedačky je pak minulostí.  Indikátor potvrzuje správnou instalaci  K dispozici je základna s montáží pomocí pásů (belted)  Nebo ISOFIX základna.  Vlastnosti:  - přemění kočárky na dokonalý cestovní systém  - ultra lehká hmotnost  Jen 3.5 kg  - integrovaná sklopná stříška  - vložka pro novorozence  - vyjímatelná vložka  Sedačka roste společně s dítětem  - prodyšný potah lze prát v pračce při 30° C.  Originální příslušenství k dokoupení:  - základna Aton Base-fix  - základna Aton Base (Belted)  - letní potah Aton  - fusak Aton  - adaptér Aton  - plastové zavaděče ISOFIX pro Aton Base-fix  Technická specifikace:  Délka / šířka / výška 630  440-515  555 mm  Váha: 3,5 kg ECE R44/04  Sk  0+  Látkové potahy lze prát v pračce při 30°C 
 • zvětšitDětská sedačka  ‐ DO BR13200TCBDO BR13200TCB Autosedačka RÖMER BABY-SAFE PLUS COOL BERRY3 709,-ve skladu
  Sedačka BABY-SAFE plus nabízí ideální a bezpečné řešení pro cestování s dítětem od narození. Dítě je připoutáno 5bodovým bezpečnostním pásem a hluboké, měkce polstrované bočnice a hlavová opěrka přispívají k bezpečnosti a komfortu dítěte. Výšku hlavové opěrky a pásů sedačky můžete snadno nastavit zepředu, zatímco patentovaný, integrovaný naklápěcí systém umožňuje rovnější polohu pro ležení novorozence. Autosedačka je vybavena adaptéry pro přivenění na kočárek.
 • zvětšitDětská sedačka  ‐ DO BR14342TCRBDO BR14342TCRB Autosedačka RÖMER KIDFIX XP SICT CROWN BLUE6 419,-ve skladu
  Bezpečnost, kterou cítíte! XP-PAD nastavuje nový bezpečnostní standard. Sedačka KIDFIX XP SICT se vyznačuje technologií XP-PAD zajišťující bezpečné upoutání dítěte, novým nastavitelným systémem SICT chránícím proti bočnímu nárazu - a dále systémem ISOFIT umožňujícím co nejbezpečnější a nejjednodušší montáž. Takto se projevuje opravdová bezpečnost. Umístění po směru jízdy od 15 kg do 36 kg XP-PAD - Pro skupinu 2-3 byl nastaven nový bezpečnostní standard, který v případě čelního nárazu odvádí až 30 % energie z oblasti krku dítěte (narozdíl od použití pouze pásu pro dospělé). Technologie Adjustable Side Impact Cushion Technology (SICT) poskytuje špičkovou ochranu proti bočnímu nárazu a je nyní nastavitelná. Lze ji tedy použít na straně nejblíže ke dveřím, čímž se uvolní místo pro další cestující. Intuitivně umístěné vodicí prvky pásů zajišťují správnou pozici 3bodového pásu pro dospělé a maximalizují tak ochranu vašeho dítěte. Několik naklápěcích poloh umožňuje nastavit pro dítě pohodlnou pozici na spaní, kterou lze upravit, aniž byste je museli vyrušovat. Hluboké, měkce polstrované bočnice zajišťují optimální ochranu dítěte proti bočnímu nárazu v rámci celé sedačky. Opěradlo ve tvaru V - se dokonale přizpůsobí vývoji vašeho dítěte. Výškově nastavitelná hlavová opěrka a vodicí prvky umožňují sedačce růst s vaším dítětem a zároveň drží pás pro dospělé ve správné pozici přes ramena dítěte. Sedačka je zabezpečena systémem ISOFIX i v případě, že se nepoužívá - pokud v sedačce nesedí dítě, není ji třeba odnímat nebo instalovat. Indikátory instalace potvrzují, že je sedačka nainstalována správně. Zatahovací ISOFIX paží dovolují ISOFIX konektorům aby byly uloženy během ukládání nebo použity v momentě kdy je použití s pásem jediná možnost. Měkce polstrovaný omyvatelný potah udržuje dítě v sedačce v pohodlí a lze jej snadno sejmout pro vyprání
 • zvětšitDětská sedačka  ‐ DO BR14362TDO BR14362T Autosedačka RÖMER KIDFIX SL SICT - stone grey6 029,-ve skladu
  Autosedačka KIDFIX SL SICT pro děti od 15 do 36 Kg. Roste spolu s Vaším dítětem. Pohodlně a snadno se používá a splní veškeré potřeby vaší rodiny, ať již jde o přenášení mezi automobily nebo o pohodlí ostatních cestujících. Upravitelná boční ochrana SICT - ochranný prvek proti bočnímu nárazu je nyní flexibilní a můžete jej přemístit na tu stranu, která je nejblíže dveřím. Systém ISOFIT umožňuje přímé spojení s kotevními body ISOFIX vozidla. Vodicí prvky pro intuitivní umístění pásů zajišťují správnou pozici 3bodového pásu pro dospělé a maximalizují tak ochranu Vašeho dítěte. Hluboké, měkce polstrované bočnice zajišťují optimální ochranu dítěte proti bočnímu nárazu v rámci celé sedačky. Opěradlo ve tvaru V - se dokonale přizpůsobí vývoji vašeho dítěte. Výškově nastavitelná hlavová opěrka a vodicí prvky umožňují sedačce růst s vaším dítětem a zároveň drží pás pro dospělé ve správné pozici přes ramena dítěte. Měkce polstrovaný omyvatelný potah udržuje dítě v sedačce v pohodlí a lze jej snadno sejmout pro vyprání.
 • zvětšitDětská sedačka  ‐ DO SPC3007RSDO SPC3007RS Autosedačka SPARCO 15-36kg, ISOFIX, červeno-černá3 909,-ve skladu
  Univerzální autosedačka s upevňovacím systémem ISOFIX kategorie 2 a 3, tz. pro děti o hmotnosti 15-36kg. Pro vozy se systémem ISOFIX, lze používat i ve vozech bez systému ISOFIX. Ergonomická konstrukce je vhodná pro používání přibližně od 4 do 12-ti let věku dítěte. Dítě se poutá 3 bodovým bezpečnostním pásem vozidla. Vylepšená ochrana proti bočnímu nárazu s hlubokým, měkkým polstrováním na bočnicích. Měkce polstrovaný, snímatelný a pratelný potah. Výškově nastavitelná opěrka hlavy. Nastavitelný sklon sedačky. Snadná instalace. Homologovaná dle normy ECE R44/04.
 • zvětšitDětská sedačka  ‐ DO SPC3007AZDO SPC3007AZ Autosedačka SPARCO 15-36kg, ISOFIX, modro-černá3 909,-ve skladu
  Univerzální autosedačka s upevňovacím systémem ISOFIX kategorie 2 a 3, tz. pro děti o hmotnosti 15-36kg. Pro vozy se systémem ISOFIX, lze používat i ve vozech bez systému ISOFIX. Ergonomická konstrukce je vhodná pro používání přibližně od 4 do 12-ti let věku dítěte. Dítě se poutá 3 bodovým bezpečnostním pásem vozidla. Vylepšená ochrana proti bočnímu nárazu s hlubokým, měkkým polstrováním na bočnicích. Měkce polstrovaný, snímatelný a pratelný potah. Výškově nastavitelná opěrka hlavy. Nastavitelný sklon sedačky. Snadná instalace. Homologovaná dle normy ECE R44/04.
 • zvětšitDětská sedačka  ‐ DO SPC3007GRDO SPC3007GR Autosedačka SPARCO 15-36kg, ISOFIX, šedo-černá3 909,-ve skladu
  Univerzální autosedačka s upevňovacím systémem ISOFIX kategorie 2 a 3, tz. pro děti o hmotnosti 15-36kg. Pro vozy se systémem ISOFIX, lze používat i ve vozech bez systému ISOFIX. Ergonomická konstrukce je vhodná pro používání přibližně od 4 do 12-ti let věku dítěte. Dítě se poutá 3 bodovým bezpečnostním pásem vozidla. Vylepšená ochrana proti bočnímu nárazu s hlubokým, měkkým polstrováním na bočnicích. Měkce polstrovaný, snímatelný a pratelný potah. Výškově nastavitelná opěrka hlavy. Nastavitelný sklon sedačky. Snadná instalace. Homologovaná dle normy ECE R44/04.
 • zvětšitDětská sedačka  ‐ DO SPC3006RSDO SPC3006RS Autosedačka SPARCO 9-18kg, ISOFIX, červeno-černá5 559,-ve skladu
  Dětská autosedačka s upevňovacím systémem ISOFIX. Tato autosedačka je určená pro skupinu 1 (9-18kg), odpovídá věku cca od 9 měsíců do 4 let. Instalace ve směru jízdy. Homologovaná dle standardu ECR 44/04. Zmenšené polstrování, které lze později odejmout. Boční polstrování pevně drží hlavu i tělo dítěte. Upnutí dítěte pětibodovým bezpečnostním pásem. Prvotřídní přezky bezpečnostních pásů, vyrobené švédskou firmou Holmberg. Bezpečnostní polstrování pásů autosedačky. Centrální nastavení délky pásů autosedačky. Nastavitelný sklon sedačky pro přirozenější polohu při spánku - 5 pozic. Autosedačka se jednoduše ovládá a snadno se upíná do vozidla.
 • zvětšitDětská sedačka  ‐ DO SPC3006AZDO SPC3006AZ Autosedačka SPARCO 9-18kg, ISOFIX, modro-černá5 559,-ve skladu
  Dětská autosedačka s upevňovacím systémem ISOFIX. Tato autosedačka je určená pro skupinu 1 (9-18kg), odpovídá věku cca od 9 měsíců do 4 let. Instalace ve směru jízdy. Homologovaná dle standardu ECR 44/04. Zmenšené polstrování, které lze později odejmout. Boční polstrování pevně drží hlavu i tělo dítěte. Upnutí dítěte pětibodovým bezpečnostním pásem. Prvotřídní přezky bezpečnostních pásů, vyrobené švédskou firmou Holmberg. Bezpečnostní polstrování pásů autosedačky. Centrální nastavení délky pásů autosedačky. Nastavitelný sklon sedačky pro přirozenější polohu při spánku - 5 pozic. Autosedačka se jednoduše ovládá a snadno se upíná do vozidla.