... e-shop s autodíly!

Elektropříslušenství

Chcete-li zvýšit jízdní komfort pro sebe a další pasažéry nebo více zabezpečit váš vůz, pak v kategorii autopříslušenství naleznete to, co hledáte od audia, videa, přes elektropříslušenství až po navigace a autoalarmy.

Nejoblíbenější z kategorie Elektropříslušenství

  • zvětšitMokrý / suchý vysavač CARFACE ‐ DO CF10319DO CF10319CARFACE ‐ Autovysavač oválný349,-ve skladu
    Oválný autovysavač na 12V do autozapalovače s výkonem cca 96W.
  • zvětšitDigitální alkohol tester CARFACE ‐ DO CFATO-003ADO CFATO-003ACARFACE ‐ Alkohol tester s displejem499,-ve skladu
    Digitální displej bez podsvícení Rozsah měření: 0,0 - 1,9 promileNapájení: 2xAAA baterie (mikrotužkové) - nejsou součástí baleníFunkce automatického vypnutí Rozměry: 105x35x20mmVčetně praktického poutka. 
  • zvětšitFM transmiter Stualarm ‐ DO STU80549DO STU80549Stualarm ‐ FM transmitter s USB/SD/AUX a dálkovým ovladačem439,-ve skladu
    FM transmitter slouží pro přenos hudby ve formátu MP3 nebo WMA do autorádia vozu z USB flash disků, SD karty nebo z mobilních telefonů či jiných přístrojů skrze AUX. Jednoduché ovládání a použití. FM transmitter zastrčíme do zásuvky autozapalovače, na rádiu naladíme jednu z 206 nastavených frekvencí FM modulátoru a připojíme USB disk nebo přes AUX port (3,5mm jack) MP3 přehrávač či iPOD (kablík 3,5/3,5mm jack je součástí balení) nebo zapojíme SD kartu a můžeme poslouchat muziku. LCD displej na FM transmitteru zobrazuje číslo písničky a nastavení modulátoru. Rádia vybaveny službou RDS zobrazí názvy písniček přenesené z FM transmitteru. Má schopnost držet poslední přehrávanou skladbu v paměti, takže při novém startu začne tam, kde minule skončil. Napájecí napětí 12/24V. Lze ovládat pomocí dálkového ovládání (součást balení).