Audio, video, navigace, handsfree

Chcete-li zvýšit jízdní komfort pro sebe a další pasažéry nebo více zabezpečit váš vůz, pak v kategorii autopříslušenství naleznete to, co hledáte od audia, videa, přes elektropříslušenství až po navigace a autoalarmy.

Nejoblíbenější z kategorie Audio, video, navigace, handsfree

 • zvětšitAnténa  ‐ DO 03174DO 03174 Anténní prut 40 cm119,-v prodejně
  Délka prutu: 40 cm
  Vnitřní závit: M5
  Vnější závit: M5
  Anténní prut v délce 40 cm volně balený.
 • zvětšitFM transmiter Stualarm ‐ DO STU80549DO STU80549 Stualarm ‐ FM transmitter s USB/SD/AUX a dálkovým ovladačem439,-ve skladu
  FM transmitter slouží pro přenos hudby ve formátu MP3 nebo WMA do autorádia vozu z USB flash disků, SD karty nebo z mobilních telefonů či jiných přístrojů skrze AUX. Jednoduché ovládání a použití. FM transmitter zastrčíme do zásuvky autozapalovače, na rádiu naladíme jednu z 206 nastavených frekvencí FM modulátoru a připojíme USB disk nebo přes AUX port (3,5mm jack) MP3 přehrávač či iPOD (kablík 3,5/3,5mm jack je součástí balení) nebo zapojíme SD kartu a můžeme poslouchat muziku. LCD displej na FM transmitteru zobrazuje číslo písničky a nastavení modulátoru. Rádia vybaveny službou RDS zobrazí názvy písniček přenesené z FM transmitteru. Má schopnost držet poslední přehrávanou skladbu v paměti, takže při novém startu začne tam, kde minule skončil. Napájecí napětí 12/24V. Lze ovládat pomocí dálkového ovládání (součást balení).
 • zvětšitDržák telefonu / PDA CARFACE ‐ DO CFATH002DO CFATH002 CARFACE ‐ Držák na telefon/smartphone239,-ve skladu
   Tento univerzální držák je vhodný pro všechny typy mobilních telefonů/MP3/MP4/PDA.  Ideální pro chytré telefony (smartphone)  Které jsou používány v autě jako navigace.  Nastavitelná šířka: 41-106mm. Polstrovaná boční ramena bezpečně drží přístroj.  Držák může být použit ve vozidle nebo připevněn k psacímu stolu.  Ve vozidle lze držák připevnit k čelnímu sklu pomocí přísavky nebo může být namontován na ventilační mřížku.  Rameno přísavky je ohebné a nastavitelné  Hlavní část držáku lze otáčet o 360°.  Průhledný rámeček pro vystavení fotografie.  Barva držáku: černá.