ATE Brzdová hadice - 335 mm AT 330277, 83613403353

ATE Brzdová hadice - 335 mm AT 330277, 83613403353
Výrobce:ATE
Kód:AT 330277
Cena s DPH:620,- 329,-
Ušetříte:47 % / na 1 ks 291,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:v úterý 13. 12. 2016
Osobní odběr (po objednání):v pondělí 12. 12. 2016

Parametry

Rozměr klíče:14/14
Délka [mm]: 335
Vnější závit [mm]: M10x1
Vnitřní závit [mm]: M10x1
Rozměr klíče: 14/14
MAPP-kód k dispozici 
EAN:4006633127028

Logo ATE

Značka ATE nesoucí jméno po svém zakladateli, Alfredovi Tevesovi, nabízí vše, co se brzd týče. S více než 100letými zkušenostmi se dnes ATE řadí mezi světové dodavatele na veškeré brzdové díly, navíc s garancí kvality splňující normu ECE R-90.


Čísla OE

 VOLVO1329611  3546359  3546535  3546813

Použitá čísla330277

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • zvětšitBrzdová hadice TRW ‐ TRW PHB198TRW PHB198 TRW ‐ Brzdová hadice319,-ve skladu
     VOLVO1329611  13296116  35465350  3546813  35468131
  • zvětšitBrzdová hadice TRW ‐ TRW PHB358TRW PHB358 TRW ‐ Brzdová hadice259,-ve skladu
      Délka [mm]:  363   Rozměr závitu 1:  M10x1   Druh závitu:  vnejsi zavit   Rozměr závitu 2:  M10x1   Druh závitu:  Vnitřní závit NahrazenoPHB198
     VOLVO1329611  13296116  3546535  3546813  35468131  3546359
  • zvětšitBrzdová hadice BOSCH ‐ BO 1987476129BO 1987476129 BOSCH ‐ Brzdová hadice - 340 mm299,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Délka [mm]:  340   Vnitřní závit [mm]:  M10
  • zvětšitBrzdová hadice FEBI ‐ FB 14776FB 14776 FEBI ‐ Brzdová hadice - 360 mm269,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava - oboustranný   Délka [mm]:  360   Vnitřní závit [mm]:  M10 x 1   Vnější závit [mm]:  M10 x 1   Montovací strana:  Predni naprava - oboustranny   Hmotnost [kg]:  0,092   Požadovaný počet kusů:  2  VOLVO1329611  3546813
  • zvětšitBrzdová hadice MEYLE ‐ ME 500 354 6813ME 500 354 6813 MEYLE ‐ Brzdová hadice - 363 mm126,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Vnější závit [mm]:  M10x1   Vnitřní závit [mm]:  M10x1   Požadovaný počet kusů:  4   Délka [mm]:  363   Montovací strana:  přední osa  VOLVO3546813

Použito ve vozidlech