ATE Brzdová hadice - 315 mm AT 330870, 83781303153

ATE Brzdová hadice - 315 mm AT 330870, 83781303153
Výrobce:ATE
Kód:AT 330870
Cena s DPH:841,- 449,-
Ušetříte:47 % / na 1 ks 392,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem4 ks ve skladu
Doručíme:v pátek 27. 1. 2017
Osobní odběr (po objednání):ve čtvrtek 26. 1. 2017

Parametry

Rozměr klíče:15,5
Délka [mm]: 315
Vnitřní závit 1 [mm]: M10x1
Vnitřní závit 2 [mm]: M10x1
Rozměr klíče: 15,5
MAPP-kód k dispozici 
EAN:4006633308496

Logo ATE

Značka ATE nesoucí jméno po svém zakladateli, Alfredovi Tevesovi, nabízí vše, co se brzd týče. S více než 100letými zkušenostmi se dnes ATE řadí mezi světové dodavatele na veškeré brzdové díly, navíc s garancí kvality splňující normu ECE R-90.


Čísla OE

 VAG4F0 611 707  4F0 611 707 B

Použitá čísla330870

Výskyt produktu v kategoriích


Náhrady

  • Brzdová hadice BREMBO ‐ BRE T85119BRE T85119 BREMBO ‐ Brzdová hadice239,-ve skladu
      Pro číslo výrobku:  T 85 119   Rozměr závitu 2:  F10X1   Délka [mm]:  340   Rozměr závitu 1:  F10X1  AUDI4F0611707  4F0611707B VW4F0611707  4F0611707B
  • zvětšitBrzdová hadice BOSCH ‐ BO 1987476247BO 1987476247 BOSCH ‐ Brzdová hadice - 318 mm429,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Délka [mm]:  318  AUDI4F0 611 707 B VW4F0 611 707  4F0 611 707 B
  • zvětšitBrzdová hadice A.B.S. ‐ ABS SL 5716ABS SL 5716 A.B.S. ‐ Brzdová hadice - 340 mm289,-ve skladu
      Délka 1 / délka 2:  340   Rozměr závitu 1:  INN. M10x1   Rozměr závitu 2:  INN. M10x1   Hmotnost [kg]:  0,1  AUDI4F0.611.707  4F0.611.707B VAG4F0.611.707  4F0.611.707B
  • zvětšitBrzdová hadice TRW ‐ TRW PHA489TRW PHA489 TRW ‐ Brzdová hadice - 340 mm359,-ve skladu
      Délka [mm]:  340   Rozměr závitu 1:  M10x1   Rozměr závitu 2:  M10x1  AUDI4F0611707B  4F0611707 AUDI (FAW)4F0611707  4F0611707B
  • zvětšitBrzdová hadice MEYLE ‐ ME 100 525 0007ME 100 525 0007 MEYLE ‐ Brzdová hadice - 340 mm229,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Vnitřní závit 2 [mm]:  M10x1   Vnitřní závit 1 [mm]:  M10x1   Požadovaný počet kusů:  2   Délka [mm]:  340   Montovací strana:  přední osa  AUDI4F0 611 707  4F0 611 707 B AUDI (FAW)4F0 611 707 B

Použito ve vozidlech